Іграшка для мами

6 грудня 2019, Пт. 20:00
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

Іграшка для мами до Києва! Чекаємо вас 2019-12-06 о 20:00 на майданчику Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ.
Ви можете купити квитки на Іграшка для мами на Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром. Або замовте на сайті і заберіть на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі.

Чому варто піти на постановку «Іграшка для мами»?

1. Вистава за п'єсою відомого італійського драматурга Альдо Ніколаї.
2. Вічна тема батьків і дітей.
3. Розповідь сплетено з смішних і сумних ситуацій.

Основна тема вистави - взаємини мами і доньки. В цьому ховається гострота інтриги постановки. Чим може обернутися надмірна материнська любов і боязнь самотності?

Напевно, на землі немає любові сильніше, ніж любов матері до своєї дитини. Всепрощаюча, приймаюча і розуміє цілком і повністю. Така любов здатна захищати від небезпеки, уберігати від зла, виліковувати рани. Однак існує і зворотна сторона медалі. Любов матері буває жахливо егоїстичною. Тоді вона не дозволяє здійснитися природному процесу, коли доросла дитина стає самостійним.

Мати щиро і сильно любить дочка. Але тільки поки та мала. Поки вона в її влади. І ось немічна постаріла мати тепер смертельно боїться самотності. Бачачи, як доросла дочка намагається влаштувати власну долю, вона починає вести непримиренну і жорстку боротьбу. З ким? Звичайно ж, зі своєю дитиною. З особистістю дочки, з її «я». А мета цієї боротьби - любов, яка, на думку матері, повинна як і раніше цілком належати тільки їй.

В основі вистави - детективний сюжет п'єси «Ти ніколи не каталася на верблюді?» Альдо Ніколаї.
Сценографія і режисура - Григорій Зіскін (Канада).
Драма на одну дію триває 1 годину 10 хвилин.

Інші дати

Схожі події

Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 4 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 10.01.2020 Імперія ангелів 08 грудня 19:30, Нд Імперія ангелів Київ, Київська Консерваторія від 190 грн. Імперія ангелів Вже не хочу 08 грудня Імперія ангелів Київська Консерваторія Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати