Іграшка для мами

31 січня 2020, Пт. 20:00
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку «Іграшка для мами»?

1. Вистава за п'єсою відомого італійського драматурга Альдо Ніколаї.
2. Вічна тема батьків і дітей.
3. Розповідь сплетено з смішних і сумних ситуацій.

Основна тема вистави - взаємини мами і доньки. В цьому ховається гострота інтриги постановки. Чим може обернутися надмірна материнська любов і боязнь самотності?

Напевно, на землі немає любові сильніше, ніж любов матері до своєї дитини. Всепрощаюча, приймаюча і розуміє цілком і повністю. Така любов здатна захищати від небезпеки, уберігати від зла, виліковувати рани. Однак існує і зворотна сторона медалі. Любов матері буває жахливо егоїстичною. Тоді вона не дозволяє здійснитися природному процесу, коли доросла дитина стає самостійним.

Мати щиро і сильно любить дочка. Але тільки поки та мала. Поки вона в її влади. І ось немічна постаріла мати тепер смертельно боїться самотності. Бачачи, як доросла дочка намагається влаштувати власну долю, вона починає вести непримиренну і жорстку боротьбу. З ким? Звичайно ж, зі своєю дитиною. З особистістю дочки, з її «я». А мета цієї боротьби - любов, яка, на думку матері, повинна як і раніше цілком належати тільки їй.

В основі вистави - детективний сюжет п'єси «Ти ніколи не каталася на верблюді?» Альдо Ніколаї.
Сценографія і режисура - Григорій Зіскін (Канада).
Драма на одну дію триває 1 годину 10 хвилин.

Інші дати

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати