IGROKI

29 жовтня 2020, Чт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виставу "#IGROKI"?

1. Немає в світі більш магнетичного заняття, ніж азартні ігри.
2. Безсмертний твір Гоголя «Гравці» припаде до смаку всім любителям театру.
3. Цей вечір буде незабутнім!

Для всіх шанувальників театру – до нас їдуть #IGROKI! 29 жовтня на сцені центру культури і мистецтв МВС України на вас чекає Гоголь зі своїм Безсмертним твором "Гравці"

Це детективне драмеді, яке викриває глибину гумору автора, показує істинну природу гравця, який йде до своєї мети та готовий заради неї на все! Це вистава-атракціон неперевершених шахраїв і драма розбитих сердець.

Немає на світі більш магентичного заняття, ніж азартні ігри. А особливий азарт виникає, коли є можливість у мить розбагатіти. Безсмертний твір Гоголя «Гравці», яке ставилося незліченну кількість разів по всій Європі, напевно, припаде до смаку всім любителям театру.

Наше детективне драмеді – це спроба розкрити глибину гумору автора, щоб проголосити еру Гоголя.

Сама історія розповідає нам про шахрая, який сам виявляється жертвою. Ця історія перегукується з ще одним твором Миколи Васильовича «Мертві душі», де людина, яка намагається всіх навколо ввести в оману, сам стає беззахисним перед плутощами. Стиль і склад автора з його цікавими твістами зазвучить сьогодні особливо кумедно та зворушливо.

М. Гоголь – Драмеді в 2-х діях
Режисер – П. Гатілов

Ви можете купити квитки на #IGROKI на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Інші дати

IGROKI

29 жовтня 2020 16:00

Центр культури і мистецтв МВС України, Київ

Перейти до опису
від 80 грн.