IGROKI

29 жовтня 2020, Чт. 16:00
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Увага! Виставу перенесено на 29.10. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: [email protected]

Чому варто піти на виставу "#IGROKI"?

1. Немає в світі більш магнетичного заняття, ніж азартні ігри.
2. Безсмертний твір Гоголя «Гравці» припаде до смаку всім любителям театру.
3. Цей вечір буде незабутнім!

Для всіх шанувальників театру – до нас їдуть #IGROKI! 29 жовтня на сцені центру культури і мистецтв МВС України на вас чекає Гоголь зі своїм Безсмертним твором "Гравці"

Це детективне драмеді, яке викриває глибину гумору автора, показує істинну природу гравця, який йде до своєї мети та готовий заради неї на все! Це вистава-атракціон неперевершених шахраїв і драма розбитих сердець.

Немає на світі більш магентичного заняття, ніж азартні ігри. А особливий азарт виникає, коли є можливість у мить розбагатіти. Безсмертний твір Гоголя «Гравці», яке ставилося незліченну кількість разів по всій Європі, напевно, припаде до смаку всім любителям театру.

Наше детективне драмеді – це спроба розкрити глибину гумору автора, щоб проголосити еру Гоголя.

Сама історія розповідає нам про шахрая, який сам виявляється жертвою. Ця історія перегукується з ще одним твором Миколи Васильовича «Мертві душі», де людина, яка намагається всіх навколо ввести в оману, сам стає беззахисним перед плутощами. Стиль і склад автора з його цікавими твістами зазвучить сьогодні особливо кумедно та зворушливо.

М. Гоголь – Драмеді в 2-х діях
Режисер – П. Гатілов

Ви можете купити квитки на #IGROKI на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Інші дати

IGROKI

29 жовтня 2020 19:00

Центр культури і мистецтв МВС України, Київ

Перейти до опису
від 100 грн.