Чорний Квадрат: Ігри для дорослих

2 жовтня 2018, Вт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

Чорний Квадрат: Ігри для дорослих у Києві - фото №1 Чорний Квадрат: Ігри для дорослих у Києві
Чорний Квадрат: Ігри для дорослих у Києві - фото №2 Чорний Квадрат: Ігри для дорослих у Києві афіша
Чорний Квадрат: Ігри для дорослих у Києві - фото №3 Чорний Квадрат: Ігри для дорослих у Києві квитки
Чорний Квадрат: Ігри для дорослих у Києві - фото №4 Чорний Квадрат: Ігри для дорослих у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Ігри для дорослих"?

1. Кожна постановка театру «Чорний квадрат» - це бестселер!
2. Яскравий спектакль підніме настрій навіть після самої стомлюючого робочого тижня.
3. У героях вистави ви без зусиль дізнаєтеся не тільки своїх знайомих, а й, можливо, самих себе.

«Ігри для дорослих» - це абсолютно унікальне штампування з заводу романтичних комедій, в ній є великий красивий ярличок, тому що вона з окремого цеху. Манера подачі вельми незвичайна, але зате вона не перетворює картину в чергову нудотну історію про Ромео і Джульєтту.

Маючи всі атрибути подібних спектаклів, вона відрізняється своєрідною легкістю розповіді і в той же час передає цікаві думки про любов до і після сексу, змішуючи зі сплавом щирої дружби і довіри, одночасно додаючи добротні шматочки гумору.

Вистава дійсно прекрасна. Ставку в ній можна робити не тільки на Олексія Курилко, а й на Наталю Казанцеву. Актори зі своїм завданням впоралися на «ура». Вони не тільки цікаві люди з божевільною чарівністю і харизмою, а й чарівні професіонали. Грають жваво і легко, насолоджуючись процесом. Їм хочеться не просто вірити, а довіряти.

У підсумку: спектакль підірве Ваш розум неймовірною дозою позитиву, замішаного гігантської порцією жартів.

У ролях: Олексій Курилко, Наталя Казанцева

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати