24-pay-mark Created with Sketch.

Ікар та Папуга

10 вересня 2023, нд. 18:00
Палац культури “Енергетик” Українка , 08720, проспект Дніпровський, 15 – А
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

ЗІРКОВІ АКТОРИ У ВАШОМУ МІСТІ!

Від відомого режисера кіно, театру та телебачення Олександра Катуніна

За участі відомих акторів серіалів "Слуга народу", "Кріпосна", "Жіночий лікар" та інших.

Трагікомедія за мотивами оповідань Семена та Анни Ханіних "Ікар та Папуга"

У вас є змога не тільки наживо насолодитися грою зірок кіно та телебачення, а ще й побачити володаря найвідомішого голосу, яким розмовляють Сімпсони в Україні, герої Гри Престолів та Гаррі Поттера.

Трагікомедія проходить у живому музичному супроводі відомого композитора фільму "Гуцулка Ксенія" та інших проектів - Тимура Полянського!

У ролях:

  • Дмитро Оскін
  • Юрій Коваленко
  • Ганна Казаченко
  • Сергій Кучера

Схожі події

Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ШАФА. Балет 04 жовтня 18:00, ср ШАФА. Балет "Freedom" Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. ШАФА. Балет Вже не хочу 04 жовтня ШАФА. Балет "Freedom" Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати