Ілюзійне шоу «Весела магія»

13 липня 2019, Сб. 15:00
Камерна сцена театру "Тисячоліття" Київ, Проспект Григоренка 26а (м. Позняки)
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Ілюзійне шоу для дітей це незабутні емоції, та можливість нагадати собі і дитині, що наш світ сповнений чарівних загадок та усіляких див! У програмі ілюзіоніста, що перш завсе зачарує вас своїм гумором та харизмою, ви побачите:
- чарівні вогники, що несподівано з’являються у руках фокусника
- незвичайна мотузка, що змінює свій розмір, та перетворюється на голуба
- дощ з монет
- чарівна паличка
- літаючий стіл
- кролик

Та інші неймовірні дива, що не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих! Окрім можливості побачити на власні очі різноманітні фокуси, наш чарівник дає змогу дітям і дорослим також стати частиною світу магії, задіюючи глядачів у інтерактивах.

Схожі події

Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом 19 січня 14:00, Нд Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Вже не хочу 19 січня Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Будинок Кіно Придбати Загадка Снігової Королеви 19 січня 12:00, Нд Загадка Снігової Королеви Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Загадка Снігової Королеви Вже не хочу 19 січня Загадка Снігової Королеви Театр юного глядача Придбати котячий будинок 19 січня 11:00, Нд котячий будинок Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 100 грн. котячий будинок Вже не хочу 19 січня котячий будинок Одеський обласний театр ляльок Придбати котячий будинок 19 січня 13:00, Нд котячий будинок Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 100 грн. котячий будинок Вже не хочу 19 січня котячий будинок Одеський обласний театр ляльок Придбати