24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

IMAGINE DRAGONS

3 червня 2022, пт. 19:00
НСК Олімпійський Київ, вул. Велика Васильківська 55
від 990 грн.
від 990 грн.

Галерея

Imagine Dragons IMAGINE DRAGONS у Києві
Imagine Dragons IMAGINE DRAGONS у Києві афіша
Imagine Dragons IMAGINE DRAGONS у Києві квитки

Про подiю

Звернення організатора

Шановний власник квитка на концерт Imagine Dragons,

Від сьогодні, 1 серпня, ми розпочинаємо процедуру повернень коштів за квитки на концерт Imagine Dragons.

Заявку на повернення можна подати в особистому кабінеті.
Якщо в особистому кабінеті не відображається квиток, будь ласка, зверніться до квиткового оператора за адресою [email protected]

Фактичне повернення коштів розпочнеться з 22 серпня.

Ми з колегами з Concert.ua доклали максимум зусиль, щоб не зважаючи на дію форс-мажорних обставин, яка дає нам право відтермінувати виконання власних зобов‘язань, повернення коштів за придбані квитки стало можливим вже зараз.

На жаль, в сьогоднішніх умовах нам не вдається повністю відновити роботу компанії.
Як і тисячі українців сьогодні, ми позбавлені можливості прогнозувати ситуацію і бути впевненими, що все піде за планом.
Наша діяльність залишається обмеженою.
Фізично ми зможемо обробляти до 5,000 заявок щомісяця.

Тому звертаємося до кожного - якщо ваш фінансовий стан та особисті обставини не є критичними, будь ласка, відтермінуйте подачу заявки.
Ми щиро сподіваємося, що у першу чергу повернення зможуть отримати ті власники квитків, які потребують цього якнайшвидше.

Ми вкотре запевняємо, що всі кошти за раніше придбані квитки буде повернуто у 100% розмірі номіналу замовлення.

Важливо! Від сьогодні і до 22 серпня функція відмови від повернення вартості квитка на користь ЗСУ буде тимчасово припинена.
Це пов‘язано з обмеженими технічними ресурсами і потребує трохи більше часу на доопрацювання.
Тому, якщо ви хочете задонатити кошти на користь ЗСУ, будь ласка, дочекайтеся доки технічні спеціалісти відновлять таку функцію.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання у нашому повідомленні, будь ласка, звертайтеся за адресою [email protected]

*Ми зберігаємо за собою право не надавати додаткових пояснень щодо регламенту існуючої процедури повернення, не коментувати негативні закиди та безпідставні звинувачення щодо нас та наших колег.

Друзі, знаємо - всі стомилися, ми розлючені і спустошені.
Але ми - одне ціле.
Без кожного з вас не було б артиста, без артиста - не було б нас.

Наша сила в єдності, готовності до розуміння та взаємної підтримки.

Ми робимо все, що в наших силах, щоб якумога швидше виконати взяті на себе зобов‘яння.
Нехай і зі значними обмеженням, однак продовжуємо працювати, в надважких для існування концертної індустрії умовах.

Ми дякуємо кожному за терпіння, розуміння та підтримку!
Щиро ваш,
Pop Corn CA

Схожі події

Світла класика при свічках 07 грудня 19:00, ср Світла класика при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 07 грудня Світла класика при свічках Будинок архітектора Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати The Unsleeping. Великий сольний концерт 11 грудня 18:00, нд The Unsleeping. Великий сольний концерт Київ, Bel etage від 400 грн. The Unsleeping. Великий сольний концерт Вже не хочу 11 грудня The Unsleeping. Великий сольний концерт Bel etage Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати