Imago «Сон Фавна»

16 лютого 2019, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 98 грн.
від 98 грн.

Про подiю

"Ми робимо те, що нас зачаровує" - саме ці слова можна назвати лейтмотивом, який проходить через всю творчість музичного проекту IMAGO. В цей раз колаборація музикантів презентуватиме Вам творчу програму "Сон Фавна".

Ідея створення даної концертної програми це наслідок захоплення світовими культурами, їх різноманітністю і особливістю, стремління досягти повноти акустичного звучання, бажанням поділитись своїми поглядами на сучасну музику. В ній Ви знайдете холодні скандинавські мотиви, теплий слов'янський мелодизм, ритмічні елементи джазової музики. Музичний проект Imago народився з ініціативи кількох знайомих музикантів, які виявили інтерес до творчих здібностей один одного, в результаті цей синтез смаків, вмінь, поглядів знайшов своє місце у музичному матеріалі, який власне і буде презентуватись в цей вечір!

Склад:
Інна Павлик - фортепіано
Юра Михайловський - флейта
Юля Ковальська - вокал
Оксана Литвиненко - віолончель
Ілля Терещенко - ударні
Сергій Пічкуров - електронні ефекти

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати