Імперія ангелів

2 жовтня 2018, Вт. 20:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Імперія ангелів?

1. Отримати емоційний нокдаун
2. Спостерігати сплетіння глибокої філософії та тонкої іронії
3. Насолодитися професійною грою і сучасною музикою

На сцені Кінопанорами театр «Візаві» представить відому виставу «Імперія ангелів».

В основі постановки «Імперія ангелів» сюжет знаменитої книги-бестселера Бернара Вербера. Сам твір називають «одою життя», «присвятою сучасній людині». Видання входить в десятку найпопулярніших книг світу. Тираж «Імперії ангелів» вже перевищив 10 мільйонів екземплярів. І треба визнати, постановка такого шедевру - справа не з легких і вимагає великої сміливості.

Виконати складне завдання взялися актори театру «Візаві» на чолі з режисером Євгеном Морозовим. Колективу вже 25 років. Театру притаманні особливий естетичний стиль, оригінальність інтерпретації і наявність високого смаку.

Головний герой вистави потрапляє на небеса і стає ангелом-хранителем для трьох людських душ: тонкого і вразливого французького письменника, російського хлопця, безпритульного і вбивці, і американської дівчини, що стала згодом «Міс Всесвіт». У кожного з цих людей - свій шлях, повний помилок і спокус. Випробування проходить і Ангел, який не бажає бути бюрократом. Який вирішує порушити традицію і присвячує своє нове життя служінню людству. Які біди і протиріччя чекають його на цьому шляху, які помилки і перемоги, - ви зможете побачити у виставі театру «Візаві».

«Імперія ангелів» - це талановиті професійні актори, прекрасна режисура, гармонійне поєднання філософії і гумору. У виставі звучить сучасна російська, американська, французька музика, а також класичні твори світових композиторів.


Схожі події

Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лесь Подерв’янський 07 грудня 19:00, Пт Лесь Подерв’янський Центр Довженка, Львів від 290 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 07 грудня Лесь Подерв’янський Центр Довженка Придбати Скапен Скапен 1 Подія Скапен 24.10 - 24.10.2018