Імперія ангелів

1 жовтня 2020, Чт. 19:30
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Вистава «Імперія ангелів» Київська консерваторія, Київ.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ?

1. Талановита режисерська постановка.
2. Можливість задуматися про важливі моменти нашого життя і переосмислити наші цінності.
3. Фінал вистави нікого не залишить байдужим.

ВИСТАВА «ІМПЕРІЯ АНГЕЛіВ» В КИЄВІ

Весь світ знає французького письменника Бернарда Вербера. Кожна його книга - це шедевр. «Імперія ангелів» одна з найбільш популярних книг, тираж якої вже переступив 10 млн. примірників. За постановку цього шедевра взявся театр «ВІЗАВІ». Чи вийшло у них? У вас буде можливість дізнатися про це 1 жовтня о 19:30 на сцені Київської консерваторії.

Головний герой вистави помирає і потрапляє на небеса. Там він стає ангелом-хранителем для трьох душ: французького романтика і письменника, слов'янського безпритульного і вбивці і американської дівчини. У кожного з них своя доля, свій шлях. До них на допомогу приходить ангел, який вирішив присвятити своє життя служінню людства. Які випробування, помилки і перемоги чекають його на цьому шляху?

«Імперія ангелів» - це тонка, наповнена глибоким змістом розповідь про те, як важливо іти за своєю мрією. Вона зачіпає найважливіші теми з нашого життя про любов і смерть, а також дає можливість поглянути на себе і своїх близьких з боку.

Талановиті актори, прекрасна режисура, сплетіння філософії та гумору все це забезпечує успіх вистави.

ДЕ ПРИДБАТИ КРАЩІ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «ІМПЕРІЯ АНГЕЛіВ»?

Чекаємо вас побачити продовження приголомшливої історії, яка підкорила мільйони сердець. Замовити квитки ви можете на сайті Concert.ua на наших фірмових бланках і забрати в найближчому офісі. Також ви можете замовити доставку кур'єром. Чекаємо на Вас.