24-pay-mark Created with Sketch.

Імперія ангелів

26 вересня 2023, вт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 260 грн.
від 260 грн.

Галерея

Про подiю

  • Театр «Може бути» з виставою «Імперія ангелів»
  • Трагікомічний політ на 2 дії.
  • За мотивами роману Б. Вербера.

У всій Європі ім’я Бернарда Вербера на обкладинці книги означає тільки одне – шедевр! «Імперія Ангелів» - одна з найгучніших книг французького письменника.
Театр «Может быть» був не тільки першим в Україні, який поставив виставу за цією книгою, а також створив власну авторську версію «Імперії ангелів» адаптовану для сучасного глядача.
За 12 років існування вистави, її передивлялися по декілька разів мешканці Харкова, Києва, Одеси, Дніпра. Вистава здобула декілька нагород на фестивалі «Курболесія» у Харкові.
Також для багатьох глядачів «Імперія ангелів» стала яскравим приводом переоцінити своє життя, і повірити у майбутнє.


Головний герой потрапляє на небеса, де змушений працювати ангелом-охоронцем. У його розпорядженні – дві різнопланові людські душі: одна з них – французький письменник, з непередбачуваним характером і тонкою, ранимою психікою, інша – українська перекладачка, яку головний герой знав ще на землі. Крок за кроком, персонажі долають складні ситуації і добиваються поставлених цілей. Але кожного з них, попереду чекають головні випробування, впоратися з якими складне завдання навіть для ангелів.

  • Актори: А. Жиляков. Р.Жиров. А. Шпильовий. Ю. Забутна.
  • Режисер: С. Аксьонов.
  • Тривалість вистави 2 години 30 хвилин з антрактом.
  • Вистава йде українською мовою.

У випадку повітряної тривоги вистава призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги вистава буде продовжена.

Схожі події

ШАФА. Балет 04 жовтня 18:00, ср ШАФА. Балет "Freedom" Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. ШАФА. Балет Вже не хочу 04 жовтня ШАФА. Балет "Freedom" Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Повернення блудного батька 05 жовтня 18:00, чт Повернення блудного батька Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Повернення блудного батька Вже не хочу 05 жовтня Повернення блудного батька МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ 13 жовтня 18:00, пт ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Київ, Будинок Кіно від 390 грн. ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Вже не хочу 13 жовтня ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ Будинок Кіно Придбати