Імперія Ангелів

20 листопада 2019, Ср. 19:00
від 230 грн.
від 230 грн.

Про подiю

Імперія Ангелів в Київ! Чекаємо на вас 2019-11-20 в 19:00 на локації Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ.
Ви можете придбати квитки на Імперія Ангелів на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Харківська перша постановка! Не плутати з плагіатом!

У всій Європі ім'я Бернарда Вербера на обкладинці книги означає тільки одне - шедевр!
«Імперія ангелів» - одна з найгучніших книг французького письменника.

Головний герой потрапляє на небеса, де змушений працювати ангелом-хранителем.
У його віданні - дві різнопланові людські душі: одна з них - французький письменник, з непередбачуваним характером і тонкою, ранимою психікою, інша - російська перекладачка, яку головний герой знав ще на землі.
Крок за кроком, персонажі долають складні ситуації і добиваються поставлених цілей.
Але кожного з них попереду чекають головні випробування, впоратися з якими складне завдання навіть для ангелів...

Актори: А Жиляков. Р. Жиров. Ю.Забутна, А. Шпильовий
Режисер: С. Аксьонов.
Прем'єра відбулася 23 березня 2011 року

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 15 липня 20:00, Ср Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Одеса, Літній театр від 200 грн. Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Вже не хочу 15 липня Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Літній театр Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 12.07 - 26.07.2020 Циганський барон 17 липня 20:00, Пт Циганський барон Одеса, Літній театр від 50 грн. Циганський барон Вже не хочу 17 липня Циганський барон Літній театр Придбати