Імперія ангелів

8 березня 2019, Пт. 19:00
Дніпровська Філармонія Дніпро, вул. Воскресенська, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Імперія ангелів»?

1. Спектакль поставлений на основі світового бестселера.
2. Теми, які піднімаються в творі, не можуть залишити байдужим.
3. Приголомшливий тандем глибокої філософії та тонкого гумору подарує море яскравих емоцій.

8 березня запрошуємо вас в Дніпровську Філармонію на спектакль «Імперія ангелів». Слава йде попереду цього твору. Обов'язково приходьте!

В основі постановки «Імперія ангелів» - сюжет відомої книги Бернара Вербера, що стала бестселером. «Ода життю» і «посвячення сучасній людині», - так називають роботу Вербера. Тираж книги перевищує 10 млн екземплярів, а саме видання визнано одним з десяти найпопулярніших в світі. Поставити спектакль по справжньому шедевру - непросте завдання, чи не так?

Головний герой вистави потрапляє на небеса і стає ангелом-хранителем для трьох людських душ: тонкого і вразливого французького письменника, слов'янського хлопця, безпритульного і вбивці, і американської дівчини, що стала згодом «Міс всесвіт». У кожного з цих людей - свій шлях, повний помилок і спокус. Випробування проходить і Ангел, який не бажає бути бюрократом. Який вирішує порушити традицію і присвячує своє нове життя служінню людству. Які біди і протиріччя чекають його на цьому шляху, які помилки і перемоги, - Ви зможете побачити у виставі театру «Візаві».

«Імперія ангелів» - це талановиті професійні актори, прекрасна режисура, гармонійне поєднання філософії і гумору. У виставі звучить сучасна російська, американська, французька музика, а також класичні твори світових композиторів.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Іоланта 18 квітня 18:30, Чт Іоланта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Іоланта Вже не хочу 18 квітня Іоланта Одеський театр Опери та Балету Придбати Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати