Імперія ангелів

8 березня 2019, Пт. 19:00
Дніпровська Філармонія Дніпро, вул. Воскресенська, 6
від 150 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 07/03/2019. деталі тут
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Імперія ангелів»?

1. Вистава поставлена на основі світового бестселера.
2. Теми, які піднімаються в творі, не можуть залишити байдужим.
3. Приголомшливий тандем глибокої філософії та тонкого гумору подарує море яскравих емоцій.

8 березня запрошуємо вас до Дніпровської Філармонії на виставу «Імперія ангелів». Слава йде попереду цього твору. Обов'язково приходьте!

В основі постановки «Імперія ангелів» – сюжет відомої книги Бернара Вербера, що стала бестселером. «Ода життю» і «посвята сучасній людині», – так називають роботу Вербера. Тираж книги перевищує 10 млн екземплярів, а саме видання визнано одним із десяти найпопулярніших у світі. Поставити виставу за справжнім шедевром – непросте завдання, чи не так?

Головний герой історії, потрапивши на небеса і ставши ангелом-хранителем, знаходить трьох підопічних. Це душі француза-письменника, хлопця-вбивці слов'янської крові та дівчини-американки, яка згодом завойовує титул «Міс Всесвіт». Усі вони йдуть своєю дорогою, зустрічаючи масу спокус, роблячи помилки. Випробування випали і на долю Ангела. Не бажаючи ставати бюрократом, він присвячує себе служінню людству. Однак на цьому шляху в Ангела будуть не тільки перемоги.

Приходьте, насолодіться талановитою грою акторів, гарною музикою і поєднанням гумору і філософії. Вражень вистачить на всіх. Чекаємо на вас!