Чорний квадрат. Імпровізація для дорослих

17 січня 2019, Чт. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Імпровізацію для дорослих»?

1. Постановки театру «Чорний квадрат» – це завжди яскраво, свіжо та дотепно.
2. «Імпровізація для дорослих» – проект, що виходить за межі єдиного формату.
3. Глядач зможе спробувати себе в несподіваній ролі – стати ненадовго режисером.

Запрошуємо всіх на незвичайний проект «ЧК» під назвою «Імпровізація для дорослих». Абсолютний релакс і позитив – забезпечені кожному!

До вашої уваги – унікальна постановка, в якій об'єдналися театр, знамениті шоу Бродвею і спілкування із залом. Елемент інтерактиву дозволяє глядачам стати безпосередніми учасниками динамічного дійства.

Прописаний сценарій – у минулому. Сьогодні, тут і зараз, творити й обирати ролі будете саме ви! Так-так, вашими руками буде створений унікальний шедевр. А талановиті актори, без сумнівів, майстерно впораються з поставленим завданням і підкорять глибиною яскравої фантазії...

Уже понад 20 років театр «Чорний квадрат» дивує публіку своїми імпровізаційними шоу. Колектив, який першим презентував нам новий незвичайний жанр, набирає обертів і збільшує популярність проекту.

«Імпровізацію для дорослих» представляють кращі актори і актриси «ЧК», а також резиденти імпровізаційного шоу «Сексуальне чтиво».

Обов'язково приходьте і спробуйте себе в ролі драматурга. І, звичайно, ловіть потужні емоції та кураж! Побачимося!

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати