Імпровізація для дорослих

25 квітня 2019, Чт. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на «Імпровізацію для дорослих»?

1. Кожне дітище театру «Чорний квадрат» – це бомба з гумору та несподіванок.
2. Стати учасником унікального проекту.
3. Буде смішно, відверто, дивно та яскраво!

На вас чекає щось розумне, енергійне, непередбачуване й дуже смішне. Усе це про унікальний проект від «Чорного квадрату» – «Імпровізація для дорослих»!

Поєднання традиційного театру, легендарних бродвейських імпровізаційних шоу й інтерактивного спілкування з глядачем. Ви точно ще не бачили такого! А найцікавіше в проекті – це створення постановки тут і зараз.

«Імпровізація для дорослих» – захоплива дія без сценарію. Головні драматурги – глядачі. Саме ви вирішуєте, в яких ролях і де опиняться актори наступної миті. А завданням артистів стає максимально яскравий розвиток ідеї публіки, щоб у результаті вийшов повноцінний витвір мистецтва!

Театр «Чорний Квадрат» існує з 1992 року. І вже майже 30 років він залишається єдиним театром імпровізації в країні. А сьогодні з ростом популярності цього жанру трупа може з гордістю стверджувати: «Чорний квадрат» почав імпровізувати першим в Україні.

Отже, якщо ви хочете посміятися, відпочити й отримати насолоду від швидкості реакції та енергії акторів, а також керувати артистами та реалізувати на них свої фантазії (навіть найсміливіші), то обов'язково приходьте на постановку «Імпровізація для дорослих». Чекаємо на вас!