24-pay-mark Created with Sketch.

In Extremo

28 лютого 2019, чт. 20:00-22:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 700 ₴
від 700 ₴

Галерея

In Extremo у Києві - фото №1 In Extremo у Києві
In Extremo у Києві - фото №2 In Extremo у Києві афіша
In Extremo у Києві - фото №3 In Extremo у Києві квитки
In Extremo у Києві - фото №4 In Extremo у Києві на concert.ua

Про подiю

Увага! Концерт In Extremo в Києві перенесений на 28 лютого 2019 року через серйозну хворобу одного з музикантів гурту. Всі придбані квитки дійсні на нову дату.

Чому варто піти на концерт In Extremo?

1. Найяскравіші майстри фолк-метала повертаються до Києва.
2. Їхні альбоми та концерти - це неповторна атмосфера середньовічної ярмарки на сучасний лад.
3. Виступи In Extremo - це завжди повний зал і тонни енергії.

In Extremo знову в Києві!

Мрієте потрапити на середньовічний ярмарок, щоб станцювати під звуки давніх валлійських, давньофранцузьких або ісландських мелодій?

Жодних проблем! Машини часу в нас, звичайно, немає, тому закинути вас в минуле не вийде. Зате ми можемо запросити вас до київського клубу Bingo, в якому 28 лютого виступить група In Extremо - фахівці по середньовічному настрою.

Берлінська рок-група починала свій шлях у музику, виконуючи старовинні середньовічні балади і пісні. Для хлопців не проблема заспівати латинською, старошведською, старонімецькою, валлійською та іншими «мертвими» мовами, акомпануючи собі не менш древніми музичними інструментами. У руках музикантів In Extremo оживає волинка, лютня, флейта, арфа, які невимушено звучать у тандемі із сучасною електрогітарою і бас-гітарою.

Згодом музиканти розширили свій репертуар яскравими власними творами, які виконують у стилі середньовічного метала і фолк-метала. А про грандіозні шоу, які влаштовує In Extremo, ходять легенди!

Поспішайте стати співучасником відривного середньовічного свята!

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе 28 липня 19:00, нд Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Вже не хочу 28 липня Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют 27 липня 19:00, сб Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Вже не хочу 27 липня Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Ботанічний сад ім. Гришка Придбати