28 лютого 2019, Чт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

In Extremo у Києві - фото №1 In Extremo у Києві
In Extremo у Києві - фото №2 In Extremo у Києві афіша
In Extremo у Києві - фото №3 In Extremo у Києві квитки
In Extremo у Києві - фото №4 In Extremo у Києві на concert.ua

Про подiю

Увага! Концерт In Extremo в Києві перенесений на 28 лютого 2019 року через серйозну хворобу одного з музикантів гурту. Всі придбані квитки дійсні на нову дату.

Чому варто піти на концерт In Extremo?

1. Найяскравіші майстри фолк-метала повертаються до Києва.
2. Їхні альбоми та концерти - це неповторна атмосфера середньовічної ярмарки на сучасний лад.
3. Виступи In Extremo - це завжди повний зал і тонни енергії.

In Extremo знову в Києві!

Мрієте потрапити на середньовічний ярмарок, щоб станцювати під звуки давніх валлійських, давньофранцузьких або ісландських мелодій?

Жодних проблем! Машини часу в нас, звичайно, немає, тому закинути вас в минуле не вийде. Зате ми можемо запросити вас до київського клубу Bingo, в якому 28 лютого виступить група In Extremо - фахівці по середньовічному настрою.

Берлінська рок-група починала свій шлях у музику, виконуючи старовинні середньовічні балади і пісні. Для хлопців не проблема заспівати латинською, старошведською, старонімецькою, валлійською та іншими «мертвими» мовами, акомпануючи собі не менш древніми музичними інструментами. У руках музикантів In Extremo оживає волинка, лютня, флейта, арфа, які невимушено звучать у тандемі із сучасною електрогітарою і бас-гітарою.

Згодом музиканти розширили свій репертуар яскравими власними творами, які виконують у стилі середньовічного метала і фолк-метала. А про грандіозні шоу, які влаштовує In Extremo, ходять легенди!

Поспішайте стати співучасником відривного середньовічного свята!

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 225 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати Класика в саду 20 червня 19:00, Чт Класика в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Класика в саду Вже не хочу 20 червня Класика в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз на даху ЦУМ 20 червня 19:00, Чт Джаз на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 450 грн. Джаз на даху ЦУМ Вже не хочу 20 червня Джаз на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Джаз і коктейлі на даху ЦУМ 21 червня 19:30, Пт Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 450 грн. Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Вже не хочу 21 червня Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати