In Flames

26 травня 2020, Вт. 19:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 1090 грн.
від 1090 грн.

Галерея

In Flames у Києві - фото №1 In Flames у Києві
In Flames у Києві - фото №2 In Flames у Києві афіша
In Flames у Києві - фото №3 In Flames у Києві квитки
In Flames у Києві - фото №4 In Flames у Києві на concert.ua

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:
Концерт перенесено. Нова дата наразі узгоджується організатором

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/
Email: [email protected]
Також можливий обмін квитків на інші події організатора. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/photos/a....


In Flames в Києві! Чекаємо на вас 26 травня о 19:00 в Центрі культури та мистецтва НАУ.

Гучне повернення In Flames у Київ

У 2019 In Flames сколихнули метал-сцену новим альбомом I, The Mask. На презентації в Києві гурт неабияк роздавав яскравого дет-металу! Але ми знаємо, що одного концерту In Flames завжди мало, тому подбали про повернення шведів до Києва якомога швидше.

26 травня, ЦКМ НАУ

In Flames були та залишаються знаковими для Швеції та для мелодійного дез-металу в цілому. За 30 років творчості хлопці записали 13 успішних альбомів. Над новою студійною платівкою під назвою I, The Mask гурт In Flames працював протягом усього 2018 року.

Для роботи зібралася дійсно «зіркова» команда – номінант на премію Греммі продюсер Говард Бенсон і її лауреати Кріс Лорд-Елджі та Тед Дженсен, які займалися зведенням і мастерингом.

Натхненням для I, The Mask, за словами фронтмена Андреса Фрідена, стали його життя та світ, який постійно змінюється через неоднозначні події:

Цей світ складний. Я дивлюся на своїх дітей і вони ростуть у середовищі, де все напружене та може вибухнути в буквальному сенсі. Те саме відбувається і з музикою. Мої минулі стосунки та ситуації, в яких мені довелося побувати – це ідеї та натхнення для моїх пісень, які з'явилися в певний момент мого життя.

Незважаючи на те, що над платівкою працювали нові басист і барабанщик, вони цілком виправдали покладені на них надії. Де потрібно, вони грамотно проводять слухача глибинними мелодіями або прискорюють ритми для потужного звучання відчайдушних текстів. Хоча на відміну від минулих років, нинішні In Flames звучать спокійніше та більш виважено, але грубості й енергії їм вистачає. Ми всі будемо мати можливість в цьому переконатися.

До зустрічі в травні!

Ви можете придбати квитки на In Flames на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур'єром або забрати на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними)

Схожі події

Вечер джаза и вина в саду 07 серпня 20:00, Пт Вечер джаза и вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечер джаза и вина в саду Вже не хочу 07 серпня Вечер джаза и вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Саша Чемеров 05 вересня 19:00, Сб Саша Чемеров Київ, ЮБК від 450 грн. Саша Чемеров Вже не хочу 05 вересня Саша Чемеров ЮБК Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі 08 вересня 19:00, Вт Один в Каное. Теплий концерт на терасі Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі Вже не хочу 08 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі D12 Придбати