26 травня 2020, Вт. 19:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 1090 грн.
від 1090 грн.
Обрати квиток

Галерея

In Flames у Києві - фото №1 In Flames у Києві
In Flames у Києві - фото №2 In Flames у Києві афіша
In Flames у Києві - фото №3 In Flames у Києві квитки
In Flames у Києві - фото №4 In Flames у Києві на concert.ua

Про подiю

In Flames в Києві! Чекаємо на вас 26 травня о 19:00 в Центрі культури та мистецтва НАУ.

Гучне повернення In Flames у Київ

У 2019 In Flames сколихнули метал-сцену новим альбомом I, The Mask. На презентації в Києві гурт неабияк роздавав яскравого дет-металу! Але ми знаємо, що одного концерту In Flames завжди мало, тому подбали про повернення шведів до Києва якомога швидше.

26 травня, ЦКМ НАУ

In Flames були та залишаються знаковими для Швеції та для мелодійного дез-металу в цілому. За 30 років творчості хлопці записали 13 успішних альбомів. Над новою студійною платівкою під назвою I, The Mask гурт In Flames працював протягом усього 2018 року.

Для роботи зібралася дійсно «зіркова» команда – номінант на премію Греммі продюсер Говард Бенсон і її лауреати Кріс Лорд-Елджі та Тед Дженсен, які займалися зведенням і мастерингом.

Натхненням для I, The Mask, за словами фронтмена Андреса Фрідена, стали його життя та світ, який постійно змінюється через неоднозначні події:

Цей світ складний. Я дивлюся на своїх дітей і вони ростуть у середовищі, де все напружене та може вибухнути в буквальному сенсі. Те саме відбувається і з музикою. Мої минулі стосунки та ситуації, в яких мені довелося побувати – це ідеї та натхнення для моїх пісень, які з'явилися в певний момент мого життя.

Незважаючи на те, що над платівкою працювали нові басист і барабанщик, вони цілком виправдали покладені на них надії. Де потрібно, вони грамотно проводять слухача глибинними мелодіями або прискорюють ритми для потужного звучання відчайдушних текстів. Хоча на відміну від минулих років, нинішні In Flames звучать спокійніше та більш виважено, але грубості й енергії їм вистачає. Ми всі будемо мати можливість в цьому переконатися.

До зустрічі в травні!

Ви можете придбати квитки на In Flames на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур'єром або забрати на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними)