29 квітня 2019, Пн. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1300 грн.
від 1300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт In Flames?

1. Наживо почути пісні з нового альбому «I, the Mask».
2. Не пропустити концерт легендарного гурту.
3. Божевільна енергія живого виступу In Flames.

Культові In Flames представлять у Києві новий альбом! Платівка отримала назву «I, The Mask» і вийде 1 березня. А київський концерт у Stereo Plaza відбудеться 29 квітня.

Над тринадцятою студійною платівкою In Flames працювали протягом усього 2018 року. Для роботи зібралася дійсно «зіркова» команда – номінант на премію Греммі продюсер Говард Бенсон і її лауреати Кріс Лорд-Елджі та Тед Дженсен, які займалися зведенням і мастерингом.

Натхненням для «I, The Mask», за словами фронтмена Андерса Фрідена, стали його життя і світ, який постійно змінюється через неоднозначні події: «Цей світ складний. Я дивлюся на своїх дітей і вони ростуть у середовищі, де все напружене та може вибухнути в буквальному сенсі. Те ж відбувається і з музикою. Мої минулі стосунки і ситуації, в яких мені довелося побувати, – це ідеї та натхнення для моїх пісень, які з'явилися в певний момент мого життя».

Що стосується звучання нового альбому, то Фріден не розкриває всіх карт, залишаючи подробиці таємницею, але дещо все ж вдалося дізнатися: «Я радий, що людям цікаво. Якщо чесно, я не дуже люблю цей хайп навколо. Спочатку кажуть: «О, вони повертаються». А коли отримують альбом, то кажуть: «О, б...ть, нє, це фігня». Ми ніколи не повторюємося, з кожною новою платівкою йдемо далі. Що я можу сказати з приводу нової? Вона більш «гітарна» і дещо важкувата. Вона мелодійна, агресивна, і в ній дуже-дуже пафосні приспіви. Сподіваюся, слухачі оцінять. А ті, хто знає In Flames хоч якийсь час, навряд чи будуть розчаровані».

Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 374.17 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати