Ingrid Arthur (USA)

19 квітня 2019, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №1 picture
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №2 picture
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №3 picture
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №4 picture
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №5 picture
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №6 picture
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №7 picture
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №8 picture
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №9 picture

Про подiю

19 квітня Ingrid Arthur в Києві! Неповторна суміш соулу, фанку та блюзу у виконанні одного з найсильніших голосів в історії музики.

Почувши її голос одного разу, хочеться слухати його знову і знову. І не тільки через його краси і сили. Кожна композиція Інгрід Артур - це маленька євангельська сповідь, щира історія, розказана виразним голосом госпела. «Музика говорить куди голосніше, ніж слова. Це єдина річ, яку люди готові слухати »- вважає Інгрід.

https: // www. youtube. com / watch? v = IVkwNzdCu88

Сходження Інгрід Артур в музичному світі почалося з виступів в клубах рідного Гейнсвілла, Джорджія. Її насичений традиційний госпел був просякнутий спадщиною Арети Франклін, Мевіс Степлс і Махалом Джексон. Талант не змусив себе довго чекати, і вже в середині 90-х молода співачка завоювала титул «Найпотужніший голос в історії музики».

Після визнання в США, популярність Інгрід поширилася і в Європі. Вона виступала на різних сценах в Парижі, Лондоні, Берліні та ділила сцену з легендами госпела: Трамайном Хокінсом, Ширлі Цезарем і Дороті Норвуд.

За час кар'єри Інгрід встигла стати учасницею кількох легендарних груп, серед яких Weather Girls і The Black Gospel Voices of America. Будучи 12 років солісткою The Black Gospel Voices of America, Інгрід дала понад 500 концертів в 96 країнах світу. Всюди її професіоналізм і унікальний голос винагороджувалися бурхливими оваціями і любов'ю глядача.

https: // www. youtube. com / watch? v = 8_bIN5yo7Ig

Своєю неймовірною енергетикою і абсолютно щирим виконанням вона вже багато років чіпає серця слухачів по всьому світу. У цей вечір Інгрід виконає авторську програму, а також свої улюблені пісні легендарних джазових виконавців, серед яких Ета Джеймс і Арета Франклін.

Інгрід Артур збагатила світ музики своїм потужним голосом і неймовірною енергетикою. Коли вона на сцені, вона сяє. І в цей вечір справжня діва госпела сяятиме на нашій сцені. Приготуйтеся почути суміш соулу, фанку та блюзу у виконанні одного з найсильніших голосів в історії музики. Голоси, який говорить з вами на одній мові - мові щирих почуттів.


Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати