Інстинкт

14 лютого 2019, Чт. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Інстинкт"?

1. Вистава за кращими творами загадкової Ольги Кобилянської.
2. Вперше українська класика настільки еротична й сучасна.
3. На вас чекають найкрасивіші актриси молодий трупи Нового українського театру.

Із давніх-давен ні для кого не секрет, що стосунки чоловіка і жінки будуються на їхніх природних інстинктах.

Чоловік-"мисливець" завжди мав на меті задовольнити свої сексуальні потреби і наплодити дітей (можна від різних жінок), а жінка-"мати" хотіла знайти захисника, створити сім'ю. І для досягнення цих, м'яко кажучи, інстинктивних потреб обидвоє зазвичай використовували ефемерну зброю під назвою кохання.

Усе зрозуміло і просто. Але чому ж тоді на цій основі виникає стільки непорозумінь і розчарувань? Чому ми можемо з легковажністю ставитися до "любовних" зв'язків, а потім несподівано зустріти когось, хто "зведе з розуму"? Що ж стоїть за цим містичним зв'язком? Чому хтось починає проникати в наші сни? Може, існує щось більше, ніж інстинкти? Можливо, все ж, кохання – це щось інше?

У чуттєвій, трохи містичній і небезпечно еротичній виставі режисера Віталія Кіно за творами загадкової Ольги Кобилянської, актори НУТу намагаються з'ясувати, чи винні в усьому тільки інстинкти?

Інші дати

інстинкт

17 травня 2019 19:00

Центр мистецтв Новий український театр, Київ

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати