інстинкт

16 листопада 2018, Пт. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Інстинкт?

1. Подання за кращими творами загадкової Ольги Кобилянської
2. Вперше українська класика настільки еротична і сучасна
3. Вас чекають найкрасивіші актриси молодий трупи Нового українського театру

З давніх-давен ні для кого не секрет, що стосунки чоловіка і жінки будуються на їх природних інстинктах.

Чоловік-«мисливець» завжди мав на меті задовольнити свої сексуальні потреби і наплодити дітей (можна від різних жінок), а жінка- «мати» хотіла знайти захисника, створити сім'ю. І для досягнення цих, м'яко кажучи, інстинктивних потреб обидва зазвичай використовували ефемерне зброю під назвою ЛЮБОВ.

Все зрозуміло і просто. Але чому ж тоді на цьому грунті виникає стільки непорозумінь і розчарувань? Чому ми можемо з легковажністю ставитися до «любовним» зв'язків, а потім несподівано зустріти когось, хто «зведе з розуму»? Що ж стоїть за цією містичним зв'язком? Чому хтось починає проникати в наші сни? Може, існує щось більше, ніж інстинкти? Можливо, все ж, ЛЮБОВ - щось інше ...?

У чуттєвому, трохи містичному і небезпечно еротичному виставі режисера Віталія Кіно за творами загадкової Ольги Кобилянської, актори нуту намагаються з'ясувати - чи винні в усьому тільки інстинкти?

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Кармен 20 квітня 18:30, Сб Кармен Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Кармен Вже не хочу 20 квітня Кармен Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет Жизель з Катериною Кухар 20 квітня 19:00, Сб Балет Жизель з Катериною Кухар Київ, Національна опера України від 150 грн. Балет Жизель з Катериною Кухар Вже не хочу 20 квітня Балет Жизель з Катериною Кухар Національна опера України Придбати