Інтерв'ю з відьмами

13 грудня 2019, Пт. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Інтерв'ю з відьмами в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-13 о 19:00 на майданчику Одеський обласний театр ляльок, Одеса.
Ви можете купити квитки на Інтерв'ю з відьмами на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на виставу "Інтерв'ю з відьмами (18+)"?

1. Постановка сподобається шанувальникам чорної комедії і незвичайних сюжетів.
2. Вистава, що руйнує стереотипи, вчить самостійно мислити і робити власні висновки.
3. Впевнені, ви ще ніколи не були на інтерв'ю з ... відьмами. Прийшов час це виправити!

«Інтерв'ю з відьмами» - яскрава нетривіальна постановка для любителів чорної комедії. Учасники вистави називають це «театром на межі театру». Обов'язково подивіться!

Три відьми розповідають глядачеві історії, кожна з яких має власну театральну стилістику - мюзикл, ляльковий і драматичний театр, театр-об'єкт, пластичний театр ..

Вистава для тих, хто не боїться руйнувати стереотипи, говорити про те, про що прийнято мовчати, заглядати під маски, випробовувати на міцність власні моральні підвалини ... Можна сказати, що це спектакль жахів ... Але все-таки - комедія. Чорна комедія.Театр на межі театру ...

Чекаємо Вас!

Схожі події

Єдина планета Єдина планета 689 Подiй Єдина планета 1.02 - 31.08.2020 Таємниця королівської мантії 16 серпня 19:00, Нд Таємниця королівської мантії Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. Таємниця королівської мантії Вже не хочу 16 серпня Таємниця королівської мантії Театр юного глядача Придбати Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Як Левеня і Черепаха пісню співали Як Левеня і Черепаха пісню співали 2 Події Як Левеня і Черепаха пісню співали 16.02 - 16.08.2020