24-pay-mark Created with Sketch.

Інтервью з відьмами

від 200 грн.

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СПЕКТАКЛЬ "ІНТЕРВ'Ю З ВІДЬМАМИ (18+)"?

1. Постановка сподобається шанувальникам чорної комедії та незвичайних сюжетів.
2. Вистава, що руйнує стереотипи, вчить самостійно мислити та робити власні висновки.
3. Впевнені, ви ще ніколи не були на інтерв'ю з…відьмами. Настав час це виправити!

"Інтерв'ю з відьмами" - яскрава нетривіальна постановка для любителів чорної комедії. Учасники вистави називають це «театром на межі театру». Обов'язково подивіться!

Три відьми розповідають глядачеві історії, кожна з яких має власну театральну стилістику — мюзикл, ляльковий та драматичний театр, театр-об'єкт, пластичний театр.

Вистава для тих, хто не боїться руйнувати стереотипи, говорити про те, про що прийнято мовчати, заглядати під маски, випробовувати на міцність власні моральні підвалини... Можна сказати, що це вистава жахів... Та все ж комедія. Чорна комедія. Театр на межі театру.

Чекаємо Вас!

Схожі події

KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 02.12, 27.04 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 190 грн. KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 02.12, 27.04 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Повернення блудного батька 03 грудня 18:00, нд Повернення блудного батька Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Повернення блудного батька Вже не хочу 03 грудня Повернення блудного батька МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати 03 грудня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вже не хочу 03 грудня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати