Йоганна

8 листопада 2019, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Йоганна»?

1. Насолодитися яскравим східним колоритом.
2. Отримати задоволення від продуманого до дрібниць дійства.
3. Постановка, яка не залишає нікого байдужим.

Ви давно не вірили своїм очам? Саме таке відчуття викликає вистава «Йоганна». Фінал постановки такий, що всім глядачам здається, ніби вони стали свідками надприродних явищ на сцені.

Але вражає вся вистава в цілому. Причому, людей найрізноманітніших професій, різного віку, національностей, соціальних груп і релігійних приналежностей. «Йоганна» – з одного боку, дуже еротична постановка, а з іншого – вона стосується високих цінностей.

Тонкий гумор, змішаний із пряним ароматом Сходу, веселить і п'янить одночасно. Окремо потрібно сказати про яскраві, майже казкові костюми. Половина з них була придбана в Єрусалимі спеціально для цієї вистави. Але, звичайно, головна складова атмосфери цього чарівного дійства – традиційні обряди й темпераментні танці.

«Йоганна» сприймається буквально на одному диханні! А глядачі йдуть з вистави натхненними та наповненими східною мудрістю, здоровою енергією і позитивним настроєм. До речі, критики одностайно визнають постановку «справжньою перлиною репертуару» театру КХАТ.

Режисери-постановники – Віктор Кошель (Заслужений артист України) і Катаріна Сінчілло.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати Олексій Горбунов та група 23 листопада 19:00, Сб Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Одеса, Театр на Чайній від 200 грн. Олексій Горбунов та група Вже не хочу 23 листопада Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Театр на Чайній Придбати Польська кров Польська кров 2 Події Польська кров 24.11 - 05.12.2019