Йоганна

8 грудня 2019, Нд. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Йоганна в Києві! Чекаємо вас 2019-12-08 о 19:00 на майданчику Будинок Актора, Київ.
Ви можете купити квитки на Йоганна на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на спектакль «Йоганна»?

1. Насолодитися яскравим східним колоритом.
2. Отримати задоволення від продуманого до дрібниць дійства.
3. Постановка, яка не залишає нікого байдужим.

Ви давно не вірили своїм очам? Саме таке відчуття викликає спектакль «Йоганна». Фінал постановки такої, що всім глядачам здається, ніби вони стали свідками надприродних явищ на сцені.

Але вражає весь спектакль в цілому. Причому, людей найрізноманітніших професій, різного віку, національностей, соціальних груп і релігійних приналежностей. «Йоганна» - з одного боку, дуже еротична постановка, а з іншого - вона стосується високих цінностей.

Тонкий гумор, змішаний з пряним ароматом Сходу, веселить і п'янить одночасно. Окремо потрібно сказати про яскраві, майже що казкові костюми. Половина з них була придбана в Єрусалимі спеціально для цієї вистави. Але, звичайно, головна складова атмосфери цього дивного дійства - зачаровують обряди і темпераментні танці.

«Йоганна» сприймається буквально на одному диханні! А глядачі йдуть зі спектаклю натхненними і наповненими східною мудрістю, здоровою енергією і позитивним настроєм. До речі, критики одностайно визнають постановку «справжньою перлиною репертуару» театру КХАТ.

Режисери-постановники - Віктор Кошель (Заслужений артист України) і Катаріна Синчилло.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати