Йоганна

8 грудня 2019, Нд. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Йоганна в Києві! Чекаємо вас 2019-12-08 о 19:00 на майданчику Будинок Актора, Київ.
Ви можете купити квитки на Йоганна на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на спектакль «Йоганна»?

1. Насолодитися яскравим східним колоритом.
2. Отримати задоволення від продуманого до дрібниць дійства.
3. Постановка, яка не залишає нікого байдужим.

Ви давно не вірили своїм очам? Саме таке відчуття викликає спектакль «Йоганна». Фінал постановки такої, що всім глядачам здається, ніби вони стали свідками надприродних явищ на сцені.

Але вражає весь спектакль в цілому. Причому, людей найрізноманітніших професій, різного віку, національностей, соціальних груп і релігійних приналежностей. «Йоганна» - з одного боку, дуже еротична постановка, а з іншого - вона стосується високих цінностей.

Тонкий гумор, змішаний з пряним ароматом Сходу, веселить і п'янить одночасно. Окремо потрібно сказати про яскраві, майже що казкові костюми. Половина з них була придбана в Єрусалимі спеціально для цієї вистави. Але, звичайно, головна складова атмосфери цього дивного дійства - зачаровують обряди і темпераментні танці.

«Йоганна» сприймається буквально на одному диханні! А глядачі йдуть зі спектаклю натхненними і наповненими східною мудрістю, здоровою енергією і позитивним настроєм. До речі, критики одностайно визнають постановку «справжньою перлиною репертуару» театру КХАТ.

Режисери-постановники - Віктор Кошель (Заслужений артист України) і Катаріна Синчилло.

Чекаємо Вас!