Йоганна

11 листопада 2018, Нд. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

«Йоганна» - спектакль, який нікого не залишає байдужим.

Вистава "Йоганна" - це дуже еротична і в той же час високо духовна постановка. Тонкий гумор і пряний аромат Сходу, яскраві, майже казкові костюми, половина яких була придбана спеціально для цієї вистави в Єрусалимі, темпераментні танці і зачаровуючі обряди створюють атмосферу цього дивного дійства.

Але найнесподіваніше - це фінал, коли всі глядачі стають свідками надприродних явищ, які відбуваються на сцені. Цей спектакль вражає всіх - людей різного віку, професій, соціальних категорій і релігійних вірувань.

Він сприймається на одному диханні, глядачі повертаються після нього в реальне життя натхненними і просвітленими, наповненими позитивом і здоровою енергією. Критика одностайно визнала його справжньою перлиною репертуару театру КХАТ.

Режисери-постановники - Катаріна Синчилло, заслужений артист України Віктор Кошель


Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019