Іоланта

11 серпня 2019, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Іоланту»?

1. Лірична опера, яка зворушує душу.
2. Саме світле твір П. І. Чайковського.
3. Повірити в те, що щасливий кінець можливий завжди.

Опера «Іоланта» була створена в 1891 році і стала останньою в творчості Чайковського. Вона по праву носить звання «найяснішої опери» композитора.

В основі лібрето - історія, яку описав у драмі «Дочка короля Рене» датський поет Генріх Герц. Чайковський писав, що саме цей сюжет допоможе йому довести: закохані повинні залишатися живими в фіналах опер. Дивно, але в творі все герої - позитивні. Сюжет простий, але наповнений символами і метафорами.

Десь на півдні Франції живе король. Його дочка Іоланта - сліпа, але вона не знає про це. Дівчина веселиться з подругами і навіть не думає тужити. Лікаря-мавр каже королю, що Іоланта може прозріти, але вона сама повинна жадати зцілення. Батько дівчини відкидає такий варіант, адже йому здається, що Іоланта не витримає удару.

І раптом юну принцесу зустрічає лицар по імені Водемон. Закоханий в дівчину, він розповідає їй про те, наскільки світ навколо прекрасний. І тепер за цей вчинок йому загрожує смерть ...

Обов'язково приходьте на постановку, щоб перейнятися ідеєю всеперемагаючої сили любові! А ще дізнатися, як невід'ємно пов'язане духовне і фізичне прозріння.

Тривалість вистави - 2 год (з антрактом).
Чекаємо Вас!

Схожі події

Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ефект Ба 11 травня 19:00, Пн Ефект Ба Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 250 грн. Ефект Ба Вже не хочу 11 травня Ефект Ба Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати Морфій -50% на другий 02 березня 19:00, Пн Морфій Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Морфій Вже не хочу 02 березня Морфій Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати