18 квітня 2020, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на «Іоланту»?

1. Лірична опера, яка зворушує душу.
2. Найсвітліший твір П. І. Чайковського.
3. Повірити в те, що щасливий кінець можливий завжди.

Опера «Іоланта» була створена в 1891 році та стала останньою в творчості Чайковського. Має заслужене звання «найсвітлішої опери» композитора.

У основі лібрето – історія, яку описав у драмі «Дочка короля Рене» данський поет Генріх Герц. Чайковський писав, що саме цей сюжет допоможе йому довести: закохані повинні залишатися живими в фіналах опер. Дивно, але в творі все герої – позитивні. Сюжет простий, але наповнений символами та метафорами.

Десь на півдні Франції живе король. Його дочка Іоланта – сліпа, але вона не знає про це. Дівчина веселиться з подругами та навіть не думає тужити. Лікар-мавр каже королю, що Іоланта може прозріти, але вона сама повинна жадати зцілення. Батько дівчини заперечує такий варіант, адже йому здається, що Іоланта не витримає удару.

І раптом юну принцесу зустрічає лицар на ймення Водемон. Закоханий у дівчину, він розповідає їй про те, наскільки світ навколо прекрасний. І тепер за цей вчинок йому загрожує смерть...

Обов'язково приходьте на постановку, щоб перейнятися ідеєю непереможної сили любові! А ще дізнатися, як нерозривно пов'язане духовне та фізичне прозріння.

Тривалість вистави – 2 год (з антрактом).

Чекаємо на Вас!