5 травня 2019, Нд. 16:00
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Іоланту»?

1. Лірична опера, яка зворушує душу.
2. Найсвітліший твір П. І. Чайковського.
3. Повірити в те, що щасливий кінець можливий завжди.

Опера «Іоланта» була створена в 1891 році та стала останньою в творчості Чайковського. Вона по праву носить звання «найсвітлішої опери» композитора.

В основі лібрето – історія, яку описав у драмі «Дочка короля Рене» датський поет Генріх Герц. Чайковський писав, що саме цей сюжет допоможе йому довести: закохані мають залишатися живими в фіналах опер. Дивно, але у творі всі герої – позитивні. Сюжет простий, але наповнений символами і метафорами.

Десь на півдні Франції живе король. Його дочка Іоланта – сліпа, але вона не знає про це. Дівчина веселиться з подругами і навіть не думає тужити. Лікар-мавр каже королю, що Іоланта може прозріти, але вона сама повинна жадати зцілення. Батько дівчини відкидає такий варіант, адже йому здається, що Іоланта не витримає удару.

І раптом юну принцесу зустрічає лицар на ім’я Водемон. Закоханий у дівчину, він розповідає їй про те, наскільки світ навколо прекрасний. І тепер за цей вчинок йому загрожує смерть...

Обов'язково приходьте на постановку, щоб перейнятися ідеєю сили кохання, що здатне перемогти все! А ще дізнатися, як невід'ємно пов'язане духовне і фізичне прозріння.

Тривалість вистави – 2 години (з антрактом).
Чекаємо на вас!

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 17 вересня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 17 вересня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати