Іоланта

10 вересня 2019, Вт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на «Іоланту»?

1. Лірична опера, яка зворушує душу.
2. Саме світле твір П. І. Чайковського.
3. Повірити в те, що щасливий кінець можливий завжди.

Опера «Іоланта» була створена в 1891 році і стала останньою в творчості Чайковського. Вона по праву носить звання «найяснішої опери» композитора.

В основі лібрето - історія, яку описав у драмі «Дочка короля Рене» датський поет Генріх Герц. Чайковський писав, що саме цей сюжет допоможе йому довести: закохані повинні залишатися живими в фіналах опер. Дивно, але в творі все герої - позитивні. Сюжет простий, але наповнений символами і метафорами.

Десь на півдні Франції живе король. Його дочка Іоланта - сліпа, але вона не знає про це. Дівчина веселиться з подругами і навіть не думає тужити. Лікаря-мавр каже королю, що Іоланта може прозріти, але вона сама повинна жадати зцілення. Батько дівчини відкидає такий варіант, адже йому здається, що Іоланта не витримає удару.

І раптом юну принцесу зустрічає лицар по імені Водемон. Закоханий в дівчину, він розповідає їй про те, наскільки світ навколо прекрасний. І тепер за цей вчинок йому загрожує смерть ...

Обов'язково приходьте на постановку, щоб перейнятися ідеєю всеперемагаючої сили любові! А ще дізнатися, як невід'ємно пов'язане духовне і фізичне прозріння.

Тривалість вистави - 2 год (з антрактом).
Чекаємо Вас!