Іоланта

10 вересня 2019, Вт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Іоланту»?

1. Лірична опера, яка зворушує душу.
2. Саме світле твір П. І. Чайковського.
3. Повірити в те, що щасливий кінець можливий завжди.

Опера «Іоланта» була створена в 1891 році і стала останньою в творчості Чайковського. Вона по праву носить звання «найяснішої опери» композитора.

В основі лібрето - історія, яку описав у драмі «Дочка короля Рене» датський поет Генріх Герц. Чайковський писав, що саме цей сюжет допоможе йому довести: закохані повинні залишатися живими в фіналах опер. Дивно, але в творі все герої - позитивні. Сюжет простий, але наповнений символами і метафорами.

Десь на півдні Франції живе король. Його дочка Іоланта - сліпа, але вона не знає про це. Дівчина веселиться з подругами і навіть не думає тужити. Лікаря-мавр каже королю, що Іоланта може прозріти, але вона сама повинна жадати зцілення. Батько дівчини відкидає такий варіант, адже йому здається, що Іоланта не витримає удару.

І раптом юну принцесу зустрічає лицар по імені Водемон. Закоханий в дівчину, він розповідає їй про те, наскільки світ навколо прекрасний. І тепер за цей вчинок йому загрожує смерть ...

Обов'язково приходьте на постановку, щоб перейнятися ідеєю всеперемагаючої сили любові! А ще дізнатися, як невід'ємно пов'язане духовне і фізичне прозріння.

Тривалість вистави - 2 год (з антрактом).
Чекаємо Вас!

Схожі події

Прем'єра! двоє 27 червня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 27 червня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати Чехов на Театральній площі 07 червня 19:00, Нд Чехов на Театральній площі Київ, Київська фортеця від 150 грн. Чехов на Театральній площі Вже не хочу 07 червня Чехов на Театральній площі Київська фортеця Придбати Маленький Донні, який переміг морок 28 червня 19:00, Нд Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 28 червня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020