19 жовтня 2019, Сб. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 740 грн.
від 740 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт ionnalee?

1. Отримати неземні враження від виступу містичної артистки.
2. Почути антиутопічну історію про те, якою буде людина в майбутньому.
3. Оцінити одне з найбільш неординарних музичних шоу сезону.

ionnalee представить у Києві новий альбом!

З півночі повіяло приємною прохолодою та креативністю. Це означає, що до нас їде ionnalee – одна з найбільш екстраординарних і самобутніх артисток Швеції та учасниця проекту iamamiwhoami. Минулого року вона випустила альбом Everyone Afraid to Be Forgotten і зіграла великий сольний концерт в Києві.

У травні 2019-го вийде новий лонгплей під назвою Remember the Future. І столиця України знову відзначена в гастрольному графіку. Запам'ятовуйте дату і місце: 19 жовтня, клуб Bel`etage.

Remember the Future був записаний досить швидко. Тур на підтримку Everyone Afraid to Be Forgotten вимотав співачку і вона не відчувала бажання повертатися в студію. Але між гастролями вона несподівано опинилася там, незважаючи на проблеми зі здоров'ям – як моральним, так і фізичним.

ionnalee описує Remember the Future, як антиутопічну історію про майбутнє: «Це обнадійливий альбом про людей, які не розучилися мріяти і радіють зіркам, що подають з небес. Але водночас ці мрійники знають і намагаються закопати глибше знання про те, що вони власноруч знищують планету Земля».

Натхнення співачка отримала саме під час концертів. Минулорічний тур був першим в її сольній кар'єрі. Вона зібрала кошти за допомогою краудфандінгу за п'ять днів. «На концертах аудиторія була настільки чуйна, що у нас з'явився абсолютно природній зв'язок. І мені захотілося відплатити їм тією ж монетою. Із цим альбомом я відчувала себе більш впевненою: як людина, як артист і як продюсер».

ionnalee зібрала потужний склад колабораторів на цій платівці: друг по iamamiwhoami Клаес Бьорклунд, дует Royksopp, з яким артистка їздила кілька років у якості вокалістки, зірка електронного андеграунду Zola Jesus і багато інших.

Якщо в попередньому релізі ionnalee грала типовий поп-фолк з ембієнтом, то в прийдешньому альбомі вектор узятий на неспішну танцювальну електроніку. Знаючи вміння співачки створювати чудові шоу та візуальну частину, можна сміливо сказати: в цьому жанрі вона буде відчувати себе, як риба у воді.