Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ...

20 грудня 2019, Пт. 19:30
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.
Обрати квиток

Галерея

Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ... у Києві - фото №1 Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ... у Києві
Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ... у Києві - фото №2 Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ... у Києві афіша
Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ... у Києві - фото №3 Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ... у Києві квитки

Про подiю

Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ... в Києві! Чекаємо вас 2019-12-20 о 19:30 на майданчику Київська фортеця, Київ.
Ви можете купити квитки на Йосип Бродський. Що б таке сказати під завісу ... на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на виставу «Що б таке сказати під завісу ...»?

1. Вистава у виконанні прекрасного актора Петра Миронова, актора Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі.
2. Вистава присвячена великому поету лауреату Нобелівської премії в області літератури Йосипу Бродському.
3. Чай, кава додаються.

Київська Фортеця і Театр "Маскам Рад" представляють виставу Петра Миронова Йосип Бродський «Що б таке сказати під завісу ...» (поетичний інтенсив в двох частинах).

Автор і режисер вистави заслужений артист Росії, актор Київського Академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра Петро Миронов.