24-pay-mark Created with Sketch.

Йосип Кобзон. Пекельний концерт

Кожного дня 00:00-02:00
Hell Plaza Пекло***, казан Кобзона, 1А
від 50 ₴
від 50 ₴

Про подiю

Вони чекали на цю подію роками. Готувалися до неї. Навіть привезли із собою парадну форму... І ось-ось їхня мрія здійсниться ! Адже Йосип Кобзон вже розпочинає свій нескінченний пекельний концерт спеціально для російських окупантів та їхніх соратників.

Найбільша сцена у пеклі вже у самому розпалі, тож кожен русосолдатен матиме змогу насолодитися улюбленими піснями відомого маестро та нарешті зустрітися з легендою потойбічної естради намертво!

Пан Кобзон та хор ім. Александрова розпалять ядерний заряд енергії, а також забезпечать "адські" враження кожному окупантові. Буде гаряче!

Нагадуємо, що усі виручені від продажу квитків кошти будуть направлені до Благодійного фонду Сергія Притули. Для того, аби саме наші захисники та захисниці мали змогу повернутися додому цілими та неушкодженими, доки російські військові палатимуть на концерті пана Кобзона.

Слава ЗСУ! Слава Україні!

* Цей квиток не дає права на відвідування концерту, а лише надає право на перегляд спеціального відеоролику.
Проект створений для збору добровільних пожертв для допомоги ЗСУ. Організатор не проводить жодних заходів за участі Йосипа Давидовича Кобзона.
Кошти, отримані від реалізації квитків будуть перераховані на потреби ЗСУ до Благодійного фонду Сергія Притули.

** Всі релігійні символи та образи використовуються тільки у метафоричному сенсі. Ми не маємо на меті образити релігійні почуття віруючих.

*** Термін "Пекло" не використовується у прямому релігійному контексті. Ми не маємо на меті образити релігійні почуття віруючих.

# Купуючи квиток, покупець погоджується з тим, що у вартість квитка входять 3% агентської винагороди (ТОВ "КОНЦЕРТ.ЮА") та 5% єдиного податку, що сплачується організатором (ФОП Юрченко Тетяна Юріївна)


Схожі події

Лесь Подерв'янський 14 березня 18:30, чт Лесь Подерв'янський Біла Церква, ПК «Росава» від 650 ₴ Лесь Подерв'янський Вже не хочу 14 березня Лесь Подерв'янський ПК «Росава» Придбати Орган під зорями. Interstellar 10.03, 30.03 Орган під зорями. Interstellar Київ, Київський планетарій від 550 ₴ Орган під зорями. Interstellar 10.03, 30.03 Орган під зорями. Interstellar Київський планетарій Придбати Міжгалактична медитація. Музика небесних сфер 28.02, 13.03, 28.03 Міжгалактична медитація. Музика небесних сфер Київ, Київський планетарій від 550 ₴ Міжгалактична медитація. Музика небесних сфер 28.02, 13.03, 28.03 Міжгалактична медитація. Музика небесних сфер Київський планетарій Придбати Іздрик. Великий поетичний вечір (відкрита дата) 01 березня 19:00, пт Іздрик. Великий поетичний вечір (відкрита дата) Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 290 ₴ Іздрик. Великий поетичний вечір (відкрита дата) Вже не хочу 01 березня Іздрик. Великий поетичний вечір (відкрита дата) МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати