Irene Adler. Презентація альбому "Хотя бы раз"

24 травня 2019, Пт. 18:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Irene Adler. Презентація альбому "Хотя бы раз" у Києві - фото №1 Irene Adler. Презентація альбому "Хотя бы раз" у Києві
Irene Adler. Презентація альбому "Хотя бы раз" у Києві - фото №2 Irene Adler. Презентація альбому "Хотя бы раз" у Києві афіша

Про подiю

чому варто піти на презентаію альбому "Хоча б раз" гурту Irene Adler?

1. Зрозуміти, що в Україні є група, якою варто пишатися.
2. Альбом, після прослуховування якого виникає бажання просто подумати, що ж все-таки відбувається навколо.
3. Перший великий сольний концерт, який ви будете згадувати все життя, тому що це реальний шанс стати частиною нової історії українськоі рок-сцени!

Irene Adler – панк група з Києва, Україна. Колектив був заснований в березні 2018 року. За доволі короткий період група вже знайшла своїх шанувальників і змогла зарекомендувати себе на київській рок-сцені, провівши ряд концертів в рідному місті.

У грудні 2018 було знято live відео на пісню групи Lumen - "Радуга", на яку хлопці зробили власне аранжування. 30 січня 2019р в мережу був представлений сингл «Май», трек увійшов до дебютного альбому.

15 березня 2019 року група представила сингл «Наш Герой», який всього за два тижні прослухали більше 27 тис. користувачів SoundCloud.

9 квітня 2019 в мережі був представлений перший альбом під назвою "Хотя бы раз". Альбом, який з'єднав в собі любов, відчай, біль, крик, надію.

24 травня саме ти можеш стати початком історії разом з групою Irene Adler.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати