Ірина Федишин

28 червня 2019, Пт. 19:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ірини Федишин?

1. Справжні народні хіти й українські мелодії в сучасній обробці.
2. Видовищні постановки, над якими працюють кращі режисери країни.
3. Це шоу, яке подарує вам заряд позитиву на весь рік!

28 червня прекрасна Ірина Федишин виступить у літньому театрі Морвокзалу. Поспішайте назустріч чудовому настрою та теплій атмосфері!

Приголомшлива співачка, яка полонить кожного своєю променистою усмішкою, готує спеціальну програму для одеситів і гостей міста. До неї увійдуть як улюблені композиції, так і новинки. Впевнені, публіка в один голос співатиме пісні «Як я тебе люблю», «Україна», «Прошу в неба» і, звичайно, зворушливу «Долоньки».

Сьогодні Ірина Федишин заслужено носить титул «української Примадонни», дивуючи творчою активністю, якій може позаздрити багато іменитих зірок. Гастрольний графік співачки розписаний наперед. А кожне шоу вражає розмахом і святковою атмосферою.

Популярність талановитої артистки давно вийшла за межі України. Ірина збирає повні зали за кордоном. В одному тільки Мадриді на співачку чекали 4 солд-аути!

Свої щирі та смислові композиції Ірина пише сама. Один зі своїх хітів – «Долоньки» – співачка презентувала на відомому українському проекті «Голос країни», вразивши вимогливе журі.

Побачимося на літньому концерті!