24-pay-mark Created with Sketch.

ІРМОС. Радуйся: напіви до Богородиці

від 200 ₴

Про подiю

Подія "ІРМОС. Радуйся: напіви до Богородиці" у Львові відбудеться 2024-03-02 в 17:00 на локації Театральний центр "Слово і голос".
Ви можете зручно придбати квитки на "ІРМОС. Радуйся: напіви до Богородиці" на Concert.ua онлайн.Проект «ІРМОС. Давні духовні напіви України»
 
Ірмос - літургійний жанр давньоукраїнської духовної музики, який поступово вийшов із церковного обряду протягом трьох останніх століть. Сьогодні його можна знайти тільки в стародруках архівів та в бібліотеках старих монастирів. Великою мірою завдяки проекту "ІРМОС" ірмолойний спів поволі повертається в українські церкви.

РАДУЙСЯ! - привітання Гавриїла до Богородиці — завжди і сьогодні є таїнством здійснення «договору» волі людської і Божої, зусиллям виявлення і визнання цінності самого життя.
 
РАДУЙСЯ - гра і ритуал:
біжу
босоніж
додому
розкинувши руки
ноги в пилюці
дороги
 
Спів:
Наталія Половинка
Марія Кміть
Юлія Тарасович
 
Керівники проекту "ІРМОС":
Сергій Ковалевич
Наталія Половинка

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чоловік моєї дружини 28 травня 19:00, вт Чоловік моєї дружини Київ, Будинок Кіно від 300 ₴ Чоловік моєї дружини Вже не хочу 28 травня Чоловік моєї дружини Будинок Кіно Придбати Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 20.06 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Театр "Особистості" від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах 20.06 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Театр "Особистості" Придбати