Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special

20 листопада 2020, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 13 грн.
від 13 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Ну привіт.

Можеш не сумніватись, людина, яка пише цей текст, є тією ж людиною, що і на афіші. Мене звати Василь Байдак, і я комік. Можливо, ти мене колись бачив у складі Інародного театру абсурду Воробушек, можливо, бачив, як я виграв 20 тисяч гривень в «Розсміши коміка», може, бачив на сцені «Підпільного стендапа», може, на станції метро Осокорки. Але найголовніше, що ти повинен зрозуміти:

МЕНІ НЕ ВИСТАЧИТЬ МЕДІЙНОСТІ, ЩОБ ЗІБРАТИ ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ

А кому вистачає? Ось, Валерію Жидкову, наприклад. А хочу зібрати Жовтневий я.
Працювати над цим проектом буду рівно рік. І дуже хотів би заробити цим, наприклад, три мільйони двісті двадцять гривень. Але я не зароблю нічого. Чому? Це не заради грошей.

ТОМУ Я ЗРОБИВ ВАРТІСТЬ КВИТКІВ ТАКОЮ, ЩО ПРИ ПОВНОМУ СОЛДАУТІ, Я ВИЙДУ В НУЛЬ.

Всі цифри відкриті, я вже винен 220 тисяч гривень за оренду, податки та інші витрати, і дуже сподіваюся, що цей мінус буде зменшуватись. Навіть один непроданий квиток дасть мені по кишені.

ЗМОЖУ ЗІБРАТИ ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ ЧИ НЕ ЗМОЖУ.

За рік мені доведеться сильно викручуватись, щоб зібрати тисячу дев'ятсот двадцять вісім чоловік. Стежити за цим процесом можна ось де - натисни тут (https://www.instagram.com/by_by_duck/?hl=ru ).

Коміків в Україні, які можуть збирати великі зали, але не збирають, бо не «світилися» в ящику - багато. В країні багато моцних театрів, що створюють шедеври, але не можуть зібрати глядачів. Адже більшість краще підуть на шоу із великими цінами, нехай навіть сумнівної якості, проте зі знайомими обличчями.
Я за свідоме споживання. Тому, усвідом свою необхідність в цей вечір.

Ти тільки не подумай, що я так зосередився на зборі глядачів, що забив на ті заповітні 1,5 години на сцені 20 листопада 2020 року. Повір, там буде кращий матеріал. І якщо ти знаєш, з ким маєш справу, то розумієш, що текстом я не обмежуся.

НАВІЩО ТОБІ ЙТИ НА ЦЕЙ ВЕЧІР?

1. Послухати комедію від людини, яка двічі ставала кращим коміком на Незалежному всеукраїнському фестивалі стендапа (хоч десь же це повинно стати у нагоді).
2. Долучитися до активної спільноти і веселитися цілий рік, кульмінацією якого буде чудово проведений час у колі собі подібних 1928 глядачів.
3. Можливість послухати кумедію за 23 грн. (Якщо ми знайомі, благаю, не просіть пройти безкоштовно).

Пропоную купити квиток одразу. Ти в будь-якому випадку у виграші: або станеш частиною залпового сміху величезної кількості людей, або у величезному розкішному залі будемо тільки я і ти.

До зустрічі.

Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special у Києві! Чекаємо на вас 2020-11-20 в 19:00 на локації МЦКМ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете придбати квитки на Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)