Источник

12 листопада 2020, Чт. 19:00
Клуб "Живот" Харків, вул. Куликовська, 6
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Источник у Харкові! Чекаємо на вас 2020-11-12 в 19:00 на локації Клуб "Живот", Харків.
Ви можете придбати квитки на Источник на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 11 травня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: icecream promo

Подію перенесено з 21 травня на 12 листопада.

Молода інді-рок формація нового покоління, група «Источник» прибудуть до нас вперше. Свіжа кров і свіже звучання. Київ і Харків, готуйся.

Щирий і чарівний інді-рок, в якому простежуються інтонації емо-року, кружляє з перших нот. Кращі традиції жанру огортають, і змушують задумати якщо не про головне, то вже точно про важливе. Настрій легкий, але посил серйозний - гра на контрасті для отримання максимального ефекту.

"Просто про складне, з душею про важливе, розв'язно гитарно і гаражно, по-осінньому меланхолійно і по-хлопчачому шумно." - Muzstorona.ru

Загалом, можна багато писати. А можна разок почути.