Подію скасовано

Історія некласичної класики

18 жовтня 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Історія некласичної класики у Києві - фото №1 Історія некласичної класики у Києві
Історія некласичної класики у Києві - фото №2 Історія некласичної класики у Києві афіша
Історія некласичної класики у Києві - фото №3 Історія некласичної класики у Києві квитки
Історія некласичної класики у Києві - фото №4 Історія некласичної класики у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти?

1. Класика – це не тільки Бетховен, Шопен та Вівальді. Відкрийте для себе нові межі класичної музики на нашому шоу «Історія некласичної класики».
2. Ми зануримо вас в епохи вишуканого класицизму, розповімо історію становлення найвидатніших композиторів та їх творів.
3. Композиції виконають талановиті музиканти з оркестру GosOrchestra в аристократичній атмосфері.

Ми запрошуємо вас 18 жовтня на шоу «Історія некласичної класики» в Дім Архітектора, зануритися в світ незвіданою класичної музики і її історії.

У цей вечір ви зможете повністю зануритися в епохи XVIII-XX століття. Тематичні декорації, класична музика і захоплююча історія її розвитку. Ви не просто почуєте чудові твори у виконанні талановитих музикантів: протягом шоу вас буде супроводжувати розповідь, що розкриває історичну канву і персоналій, що стоять за видатними творами, а декорації, що змінюватимуться, допоможуть вам відчути себе англійським бароном або віденським аристократом.

Ми покажемо, що класика – це не тільки Симфонія №5 і "Пори року". Едвард Гріг, Едуард Елгар, Бенджамін Бріттен – чому вони так високо цінуються у вищому суспільстві через багато поколінь? Вже 18 жовтня ви зможете відповісти на це питання і заново відкрити для себе світ класичної музики.

В цей п'ятничний вечір композиції виконає оркестр GosOrchestra під керуванням досвідченого диригента А. Госачінского. Незабутні враження, унікальна атмосфера і абсолютно нове сприйняття класики – все це чекає вас на шоу "Історія класичної музики".

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати