Історія некласичної класики

18 жовтня 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 300 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 17/10/2019. деталі тут
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Історія некласичної класики у Києві - фото №1 Історія некласичної класики у Києві
Історія некласичної класики у Києві - фото №2 Історія некласичної класики у Києві афіша
Історія некласичної класики у Києві - фото №3 Історія некласичної класики у Києві квитки
Історія некласичної класики у Києві - фото №4 Історія некласичної класики у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти?

1. Класика – це не тільки Бетховен, Шопен та Вівальді. Відкрийте для себе нові межі класичної музики на нашому шоу «Історія некласичної класики».
2. Ми зануримо вас в епохи вишуканого класицизму, розповімо історію становлення найвидатніших композиторів та їх творів.
3. Композиції виконають талановиті музиканти з оркестру GosOrchestra в аристократичній атмосфері.

Ми запрошуємо вас 18 жовтня на шоу «Історія некласичної класики» в Дім Архітектора, зануритися в світ незвіданою класичної музики і її історії.

У цей вечір ви зможете повністю зануритися в епохи XVIII-XX століття. Тематичні декорації, класична музика і захоплююча історія її розвитку. Ви не просто почуєте чудові твори у виконанні талановитих музикантів: протягом шоу вас буде супроводжувати розповідь, що розкриває історичну канву і персоналій, що стоять за видатними творами, а декорації, що змінюватимуться, допоможуть вам відчути себе англійським бароном або віденським аристократом.

Ми покажемо, що класика – це не тільки Симфонія №5 і "Пори року". Едвард Гріг, Едуард Елгар, Бенджамін Бріттен – чому вони так високо цінуються у вищому суспільстві через багато поколінь? Вже 18 жовтня ви зможете відповісти на це питання і заново відкрити для себе світ класичної музики.

В цей п'ятничний вечір композиції виконає оркестр GosOrchestra під керуванням досвідченого диригента А. Госачінского. Незабутні враження, унікальна атмосфера і абсолютно нове сприйняття класики – все це чекає вас на шоу "Історія класичної музики".