24-pay-mark Created with Sketch.

Ivan Dorn

17 листопада 2019, нд. 19:00
M82 Київ, вул. Межигірська, 82
від 4000 грн.
від 4000 грн.

Галерея

Ivan Dorn у Києві - фото №1 Ivan Dorn у Києві
Ivan Dorn у Києві - фото №2 Ivan Dorn у Києві афіша
Ivan Dorn у Києві - фото №3 Ivan Dorn у Києві квитки

Про подiю

IVAN DORN у Києві! 17 листопада Іван Дорн затопить музикою весь світ і локацію М82!

Чому варто відвідати концерт IVAN DORN?

  1. Почути нові пісні наживо.
  2. Отримати потужний музичний та творчий заряд від музичного експериментатора.
  3. Насолодитися перформансом перед тим, як співак піде у творчу відпустку.

Свіженьке підвезли

У кінці жовтня Іван Дорн презентував новий EP «Три хороших песни» в співпраці з Романом Бестселлером. Презентація альбома відбулася у дворі київського спального району, де Іван та Роман зробили сюрприз для відданих фанів. А за кілька тижнів до того, ми слухали сингл «Дичь».

Фірмові страви

Іван Дорн визнаний експериментатор. Він, як вправний шеф-кухар, сміливо міксує різні музичні стилі та напрямки. Тут поєднуються хаус та ню-диско, джаз-фанк, хіп-хоп та поп. Кожен його альбом закохує в себе. А шоу електро-джазмена дивують несподіваними світловими та технічними рішеннями. Музикант любить дивувати аудиторію, а тому родзинкою кожного виступу стає фірмова імпровізація.

Шалена популярність виправдана тим, що артист викладається на 200%! Але найбільше вражає те, як у його піснях поєднується чуттєвість, сентиментальність та танцювальна енергія.

Відпустка

IVAN DORN анонсував творчу відпустку на 2020 рік. Тож тур Україною – це нагода запастися потужним флоу артиста на найближчий рік. А в той час Іван вивчатиме французьку, або ще щось цікаве робитиме – ну як зазвичай, ви ж знаєте.

Квитки можна замовити на Concert.ua!

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати