2 листопада 2019, Сб. 22:00
Palladium Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Про подiю

2 листопада в клубі Palladium - повний розрив від Івана Дорна!

У 2012 році він навсегда вийшов на світ, представив сучасну поп-музику та запустив ковтком свіжого повітря для всієї Східної Європи. Музикальна творчість Дорна - вибухове поєднання хауса, хіп-хопа, поп, ню-диско, фанка і фрі-джаза, плавіть будь-які танцполи. Кажний концерт Дорнабанди це унікальне живе шоу, наповнене божевільною харизмою та імпровізацією непередбачуваного Івана Дорна, з першими днями заробляючи собі репутацію безстрашного експерименту та першовідкривача.

Іван Дорн вже багато років підкорює свою творчу активність та заздрістну продуктивність. Концерти збирають повні зали на великих українських площах і зарубіжних сценах. Кажен виступ - меганасищенне шоу із крутим звуком, якісною музикою та сучасними світовими рішеннями.

Така популярність артиста - цілком закономірна. Адже він дає публіці все для повноцінного відриву: відмінне поєднання тріп-хопу, джаз-фанку, сінті-року та інших крутих напрямків. А головне - викладається на своїх концертах якщо не на 100, то на всі 200 відсотків! Ну, і, звичайно, все просто обожнюють фірмову імпровізацію Івана Дорна.