Іван Дорн

2 листопада 2019, Сб. 22:00
Palladium Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

Іван Дорн в Одеса! Чекаємо на вас 2019-11-02 в 22:00 на локації Palladium, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Іван Дорн на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

2 листопада в клубі Palladium - повний розрив від Івана Дорна!

У 2012 році він навсегда вийшов на світ, представив сучасну поп-музику та запустив ковтком свіжого повітря для всієї Східної Європи. Музикальна творчість Дорна - вибухове поєднання хауса, хіп-хопа, поп, ню-диско, фанка і фрі-джаза, плавіть будь-які танцполи. Кажний концерт Дорнабанди це унікальне живе шоу, наповнене божевільною харизмою та імпровізацією непередбачуваного Івана Дорна, з першими днями заробляючи собі репутацію безстрашного експерименту та першовідкривача.

Іван Дорн вже багато років підкорює свою творчу активність та заздрістну продуктивність. Концерти збирають повні зали на великих українських площах і зарубіжних сценах. Кажен виступ - меганасищенне шоу із крутим звуком, якісною музикою та сучасними світовими рішеннями.

Така популярність артиста - цілком закономірна. Адже він дає публіці все для повноцінного відриву: відмінне поєднання тріп-хопу, джаз-фанку, сінті-року та інших крутих напрямків. А головне - викладається на своїх концертах якщо не на 100, то на всі 200 відсотків! Ну, і, звичайно, все просто обожнюють фірмову імпровізацію Івана Дорна.

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати