Іван Дорн 16 серпня

16 серпня 2019, Пт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Іваном Дорном?

1. Поповнити скарбничку вражень в новому клубному сезоні.
2. Отримати грандіозні емоції від ексклюзивного шоу улюбленого музиканта.
3. Розслабитися під улюблені треки і зарядитися енергією новинок від Івана Дорна.

16 серпня в клубі Ibiza - повний розрив від Івана Дорна! Літня Одеса, з ласкавим морем і теплим сонцем і Ваня Дорн на сцені - це гримуча суміш. Ти повинен бути!

Твій улюблений артист готує для цієї зустрічі ексклюзивну програму. Є всі шанси почути хіти «Невихований», «Мишка винен», «Стицамен» і багато інших танцювальних шедеврів, від яких хочеться стрибати вище голови і ловити кожну емоцію учасників феноменальною «Дорнабанди».

Іван Дорн вже багато років підкорює публіку своєю творчою активністю і завидною продуктивністю. Концерти збирають повні зали на найбільших українських майданчиках і зарубіжних сценах. Кожен виступ - найнасиченіше шоу з крутим звуком, якісною музикою і сучасними світловими рішеннями.

Така популярність артиста - цілком закономірна. Адже він дає публіці все для повноцінного відриву: відмінне поєднання тріп-хопу, джаз-фанку, сінті-року та інших крутих напрямків. А головне - викладається на своїх концертах якщо не на 100, то на всі 200 відсотків! Ну, і, звичайно, все просто обожнюють фірмову імпровізацію Івана Дорна.