24-pay-mark Created with Sketch.

Іван Дорн

2 листопада 2019, сб. 22:00-01:00
Palladium Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4
від 400 ₴
від 400 ₴

Про подiю

Іван Дорн в Одеса! Чекаємо на вас 2019-11-02 в 22:00 на локації Palladium, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Іван Дорн на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

2 листопада в клубі Palladium - повний розрив від Івана Дорна!

У 2012 році він навсегда вийшов на світ, представив сучасну поп-музику та запустив ковтком свіжого повітря для всієї Східної Європи. Музикальна творчість Дорна - вибухове поєднання хауса, хіп-хопа, поп, ню-диско, фанка і фрі-джаза, плавіть будь-які танцполи. Кажний концерт Дорнабанди це унікальне живе шоу, наповнене божевільною харизмою та імпровізацією непередбачуваного Івана Дорна, з першими днями заробляючи собі репутацію безстрашного експерименту та першовідкривача.

Іван Дорн вже багато років підкорює свою творчу активність та заздрістну продуктивність. Концерти збирають повні зали на великих українських площах і зарубіжних сценах. Кажен виступ - меганасищенне шоу із крутим звуком, якісною музикою та сучасними світовими рішеннями.

Така популярність артиста - цілком закономірна. Адже він дає публіці все для повноцінного відриву: відмінне поєднання тріп-хопу, джаз-фанку, сінті-року та інших крутих напрямків. А головне - викладається на своїх концертах якщо не на 100, то на всі 200 відсотків! Ну, і, звичайно, все просто обожнюють фірмову імпровізацію Івана Дорна.

Схожі події

Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 ₴ Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати