Stand-Up in UA. Іван Усович

13 лютого 2019, Ср. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Stand-Up in UA?

1. Резидент Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади

На вас чекає невичерпний гумор від резидента Великого Stand Up від Comedy Club Production Івана Усовича! Запрошені гості - Сергій Липко та Настя Дєрская.

Звичайно, напередодні свята кохання головною темою вечора будуть стосунки. Відверті і сміливі жарти про те, що є важливою частиною нашого життя та в чому без гумору не обійтись. Якщо вам набридлі романтичні дні закоханих, шоколад, серця, рожевий колір та кульки, тоді приходьте на стендап-шоу про реальні ситуації в житті чоловіка і жінки. Ваня Усович, Сергій Липко та Настя Дєрская поспілкуються з глядачами та поділяться крутими жартами, які накопичуються у них кожного дня.

Перший виступ Івана Усовича відбувся в 2013 році, у віці 20 років у проекті Stand Up в новій рубриці для новачків - «Відкритий мікрофон». Глядач оцінив гумор Вані та його можливість цікаво жартувати, і дуже скоро він став постійним резидентом Stand Up. Окрім прекрасного відчуття гумору, у Вані також присутні харизма, своя особлива подача матеріалу та артистизм, над якими він постійно працює.

А також на сцені виступатимуть круті українські стендап-артисти.

Сергій Липко - це гумор, який максимально близький глядачеві. Стендап, після якого ви будете дивитися на багато побутових труднощів інакше і з усмішкою, ну а на самому концерті однією усмішкою не обмежитеся. А ще Сергій Липко двічі переможець шоу «Розсміши Коміка».

У взаєминах, як правило, задіяні двоє. Тому ми не можемо не вислухати прекрасну половину. Настя Дєрская викладе вам свою жіночу точку зору на чоловіків, при чому це буде гостро, тонко та, як властиво Насті, «дєрзко». Також вона переможниця шоу «Розсміши Коміка» та фестивалю Internatoinal Stand Up Comedy Week in KIEV.

Інші дати

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати