Нічний ФЕСТИВАЛЬ ІВАНА КУПАЛА 2019. PARTY

06 - 08 липня 2019 22:00
Sky Family Park Київ, пр-т Г. Ватутіна, 2T
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на Нічний ФЕСТИВАЛЬ ІВАНА КУПАЛА 2019. PARTY?

1. Святкування орієнтоване на сімейний відпочинок, адже так важливо провести час з коханими та друзями, щоб приготуватися до істинної містерії - магічної ночі, коли виконуються всі бажання!
2. Відвідувачі отримають чудову можливість провести час під відкритим небом, поринути у світ якісної української музики та незабутнього вогняного купальського шоу. У святковій програмі очікується відтворення традиційних обрядів.
3. Таким чином, ніч на Івана Купала – яскраве, чарівне та сповнене любові свято. Кожна людина знайде, чим порадувати себе в цей дивовижний день, наповнений енергією Сонця!

Нічний фестиваль «ІВАНА КУПАЛА 2019» PARTY!

Якщо ви хочете відкрити для себе таємничий світ купальської ночі, запрошуємо Вас та ваших рідних на святкування одного з улюблених старовинних свят, присвяченого літньому сонцестоянню та розквіту природи!

Ці вихідні безсумнівно будуть присвячені магії купальської ночі, оповиті чарівними переказами, дивовижними обрядам та іншим цікавинкам народного гуляння, адже святкування Івана Купала і до сьогоднішнього дня залишається незмінною українською традицією!

На Вас очікують:

Майстер-класи.
Концерт з участю сучасних українських виконавців та діджеїв.
Купальське таємниче дійство (за участі ведучого та програми).
Сцена біля басейну.
Чарівні фотозони.

Коли: з 6 та 7 липня о 22:00.

Де: Sky Family Park, ТРЦ SkyMall, проспект Генерала Ватутіна, 2.

Генеральний організатор : "Vetchinov producing centre", +380958833243