IVONIKA

29 липня 2019, Пн. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

IVONIKA у Києві - фото №1 IVONIKA у Києві
IVONIKA у Києві - фото №2 IVONIKA у Києві афіша
IVONIKA у Києві - фото №3 IVONIKA у Києві квитки
IVONIKA у Києві - фото №4 IVONIKA у Києві на concert.ua

Про подiю

29-го липня в рамках серії концертів Live Jazz Monday - IVONIKA - на БІС на прохання гостей!

- чуттєвий мікс джазу, соулу та блюзу
- наживо композиції Ray Charles, Aretha Franklin, Sam Cook, Etta James, Otis Redding, Amy Winehouse
- барвисті та оригінальні авторські композиції
- дует з Олександром "Tall Guy" Ремезом
- затишний вечір у супроводі якісної музики

Ivonika - свіжа кров української джазової сцени, що наповнює музику колоритним та особливим відчуттям музики. Її пісня лине from soul to soul, і всі гості відчувають душевне тепло.
Дебютний виступ Ivonika весною 2019 викликав овації. А на прохання гостей 29-го липня відбудеться концерт на БІС!

Ivonika вийде на сцену у супроводі віртуозного композитора, музиканта та співака - Олександра Ремеза. Олександр фронтмен одного з найвідоміших українських rockabilly/rhythm'n'blues бендів "Руки’в Брюки" (RvB), співзасновник ретро-шоу "Епоха Джазу" та бенд-лідер свінг-оркестру Kyiv Rhythm Kings.
Цього разу артисти збагатили репертуар концерту легендарними композиціями Рея Чарльза та Арети Франклін. Симбіоз оксамитового вокалу Ivonika та музики Олександра вразить автентичністю звучання.

Дозвольте собі розслабитись та відволіктись від буденності. Джазовий Понеділок - гарний початок тижня в затишному місці.

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ДахаБраха. Літній концерт на терасі 27 серпня 19:00, Чт ДахаБраха. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 850 грн. ДахаБраха. Літній концерт на терасі Вже не хочу 27 серпня ДахаБраха. Літній концерт на терасі D12 Придбати