IYOV. Спецподія DNIPRO ГОГОЛЬFEST

28 вересня 2019, Сб. 19:00
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

IYOV. Спецподія DNIPRO ГОГОЛЬFEST у Дніпрі - фото №1 picture
IYOV. Спецподія DNIPRO ГОГОЛЬFEST у Дніпрі - фото №2 picture
IYOV. Спецподія DNIPRO ГОГОЛЬFEST у Дніпрі - фото №3 picture
IYOV. Спецподія DNIPRO ГОГОЛЬFEST у Дніпрі - фото №4 picture
IYOV. Спецподія DNIPRO ГОГОЛЬFEST у Дніпрі - фото №5 picture

Про подiю

28 вересня в Дніпрі в рамках театральної програми DniPRO ГогольFest - опера-реквієм «IYOV»!

Опера «IYOV» - містично-театральне дійство від режисера Влада Троїцького і композиторів NOVA OPERA Романа Григоріва і Іллі Разумейко.

У 2018 опера увійшла в ТОП-10 опер світу за версією міжнародного конкурсу Music Theatre NOW, в якому змагалися 436 вистав з 55 країн.
Опера створена за книгою Іова зі Старого Завіту з використанням латинських сакральних текстів.

Книга Іова - не тільки розповідь про життя біблійного героя. Це історія людського відчаю, жертовності і пошуку себе. Пронизлива історія про страждання, що перетворюється в оду життя. Цей твір особливо актуальний в Україні саме зараз, адже безмежна віра Іова не тільки дає надію, а й повертає все, що втрачено під час випробувань.

«IYOV» - це містерія народження нового звуку усередині препарованого рояля, на межі можливостей людського голосу. Драматургію музичного перформансу засноване на контрастною компіляції речитативів (в них використані фрагменти з українського перекладу книги Іова) та музичних номерів, написаних на латинські тексти Реквієму. Музичним відкриттям твори стало використання препарованого рояля. Завдяки нетиповим прийомам гри і використання ударних інструментів він може перетворитися на справжнє симфонічний оркестр, а часом навіть в генератор електронних звуків.

Проект був вперше представлений на головній сцені фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST в вересні 2015 року. Протягом 2015 оперу «IYOV» презентували в Китаї, Австрії та США. У 2016 році оновлену версію опери неодноразово виконували в Данії, України і Польщі. У 2017 «IYOV» було виконано в Віденської філармонії, а також Македонської національній опері. У 2018 році "IYOV» з успіхом 5 раз виконали на фестивалі сучасної опери PROTOTYPE в Нью-Йорку, а також неодноразово в Нідерландах і Франції.

Інші дати

Схожі події

Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Сільва 10 липня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 10 липня Сільва Літній театр Придбати Вистава 08 липня 19:00, Ср Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" Київ, CARIBBEAN club від 390 грн. Вистава Вже не хочу 08 липня Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" CARIBBEAN club Придбати Ведмідь і Освідчення 02 серпня 19:00, Нд Ведмідь і Освідчення Київ, Театр Актор від 100 грн. Ведмідь і Освідчення Вже не хочу 02 серпня Ведмідь і Освідчення Театр Актор Придбати