З витоків Фламенко

30 жовтня 2019, Ср. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на шоу «З витоків фламенко»?

1. Святкова атмосфера, яка заворожує.
2. Краса танцю не залишить нікого байдужим.
3. Це прекрасний подарунок для жінок.

Барвисте, незвичайно яскраве шоу з Андалусії - «З витоків фламенко» ( «Фламенко - дух мого серця»), ні кого не залишить байдужим.

Шикарні вбрання артистів, розвіваючі барвисті колоритні спідниці з безліччю оборок, шалі, віяла, кастаньєти вплітаються в ритм безлічі чечеток і ударів. Все це наповнює атмосферу святом, манить, кличе глядачів приєднатися до танцюючих.

Вистава складається з циклу танців в стилі фламенко. Запальний виконання відомих зірок провінції Мадрида і Мурсія-Аліканте просто заворожує! У шоу задіяні талановиті іспанські танцюристи і музиканти: Fernando Velasco, Rocio Sempere Marin, Antonio Moreno, Norman Contreras, Miguel Fernandez.

Rocio Sempere Marin танцює з 4 років. Вона майже відразу ж продемонструвала свій унікальний талант, ставши призером Валенсийского спільноти фламенко. А всього в 8 років Rocio Sempere Marin склала іспити з класичного танцю Королівської академії в Ельче. Вона постійно займалася самовдосконаленням, брала уроки у знаменитих майстрів, вчилася в консерваторії Хосе Еспадеро в Аліканте.

Fernando Velasco - творець школи фламенко-cajon в Ельче. У його скарбничці - співпраця з найвідомішими артистами Іспанії (Хуан Рамірес, Карлос Піньяна, Ла Негра, Лос Черокі, Ла Нітра).

Norman Contreras Muñoz - танцюрист і актор, творець театру фламенко в Аліканте Tablo Los Lunares, який вже 10 років успішно гастролює по Європі.

Antonio Moreno Cortés - відомий артист-гітарист, який працював з такими виконавцями фламенко, як Кармен Кортес, Маріо Майя, La Cumbre Flamenca.

Приходьте, щоб отримати сильний заряд емоцій! На сцені перед вами розгорнеться безперервне дійство, де всі почуття виражаються за допомогою танцю: любов, ненависть, пристрасть, туга, печаль, тривога, радість, здивування ... Чекаємо вас!

Схожі події

Біла акація 03 липня 20:00, Пт Біла акація Одеса, Літній театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 03 липня Біла акація Літній театр Придбати Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2 Події Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2.07 - 17.07.2020 смішна академія 03 липня 19:00, Пт смішна академія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. смішна академія Вже не хочу 03 липня смішна академія Театр на Чайній Придбати