6 березня 2019, Ср. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на шоу «Із витоків Фламенко»?

1. Святкова атмосфера, яка заворожує.
2. Краса танцю не залишить нікого байдужим.
3. Це прекрасний подарунок до 8 березня.

Приходьте на танцювальну виставу «Із витоків фламенко», щоб запам'ятати цю подію надовго!

Навесні завжди хочеться барвистих подій і свіжих вражень. Повірте, колоритне шоу «Із витоків фламенко» стовідсотково розжене сіру похмурість після зими! Чого тільки варті шикарні вбрання артистів: квітчасті спідниці з безліччю оборок, віяла, шалі... Усе це вплітається в ритм кастаньєт, ударів і чечіток, наповнюючи атмосферу навколо святом. Ви відчуєте, як танець манить вас, закликаючи приєднатися до артистів.

Вистава є циклом танців у стилі фламенко. Запальне виконання відомих зірок провінції Мадрида і Мурсія-Аліканте просто заворожує! У шоу задіяні талановиті іспанські танцюристи і музиканти: Fernando Velasco, Rocio Sempere Marin, Antonio Moreno, Norman Contreras, Miguel Fernandez.

Але якщо ви думаєте, що фламенко – це просто красивий танець, перестук каблуків, ритмічні або плавні рухи руками і плечима, то ви дуже помиляєтеся. Це певна філософія, де дії і жести несуть у собі певний сенс і значення.

Приходьте, щоб отримати сильний заряд емоцій! На сцені перед вами розгорнеться безперервне дійство, де всі почуття виражаються за допомогою танцю: любов, ненависть, пристрасть, туга, сум, тривога, радість, здивування... Ця подія залишиться надовго у вашій пам'яті! Чекаємо на вас!