Із витоків Фламенко

6 березня 2019, Ср. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на шоу «Із витоків фламенко»?

1. Святкова атмосфера, яка заворожує.
2. Краса танцю не залишить нікого байдужим.
3. Це прекрасний подарунок до 8 березня.

Приходьте на танцювальну виставу «Із витоків фламенко», щоб запам'ятати цю подію надовго!

Вистава складається з циклу танців у стилі фламенко. Запальне виконання відомих зірок провінції Мадрида і Мурсія-Аліканте просто заворожує! У шоу задіяні талановиті іспанські танцюристи і музиканти: Fernando Velasco, Rocio Sempere Marin, Antonio Moreno, Norman Contreras, Miguel Fernandez.

Rocio Sempere Marin танцює з 4 років. Вона майже одразу ж продемонструвала свій унікальний талант, ставши призером Валенсійської спільноти фламенко. А у 8 років Rocio Sempere Marin склала іспити з класичного танцю Королівської академії в Ельче. Вона постійно займалася самовдосконаленням, брала уроки у знаменитих майстрів, вчилася в консерваторії Хосе Еспадеро в Аліканте.

Fernando Velasco – творець школи фламенко-cajon в Ельче. У його скарбничці – співпраця з найвідомішими артистами Іспанії (Хуан Рамірес, Карлос Піньяна, Ла Негра, Лос Черокі, Ла Нітра).

Norman Contreras Muñoz – танцюрист і актор, засновник театру фламенко в Аліканте Tablo Los Lunares, який вже 10 років успішно гастролює Європою.

Antonio Moreno Cortés – відомий артист-гітарист, який працював з такими виконавцями фламенко, як Кармен Кортес, Маріо Майя, La Cumbre Flamenca.

Приходьте, щоб отримати сильний заряд емоцій! На сцені перед вами розгорнеться безперервне дійство, де всі почуття виражаються за допомогою танцю: любов, ненависть, пристрасть, туга, сум, тривога, радість, здивування... Чекаємо на вас!

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати