J.Seven. З Ізраїлю з любов'ю. ROMANTIC SAX (12+)

2 грудня 2018, Нд. 19:00
Будинок культури та мистецтв Київ, вул. Ірининська, 6
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

J.Seven. З Ізраїлю з любов'ю. ROMANTIC SAX (12+) у Києві - фото №1 J.Seven. З Ізраїлю з любов'ю. ROMANTIC SAX (12+) у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт J.Seven?

1. Sax Show J.Seven не залишить байдужим найвибагливішого глядача і, безсумнівно, принесе справжнє задоволення кожному присутньому
2. Це не джаз - це музика любові
3. Жива музика в усіх сенсах цього слова, яка творить диво

Коли він виходить на сцену і починає творити, важко описати словами, що відбувається з глядачами в залі в цей час. Немов все найчистіші, приємні і глибокі почуття оживають одночасно всередині кожного і шукають виходу назовні. Тому люди, мов зачаровані, ніби повалені в якийсь транс слухають кожен звук цього неповторного дуету - музиканта і саксофона.

Це не джаз - це музика кохання у виконанні J.Seven Israel, це жива музика - у всіх сенсах цього слова, яка творить диво. Як говорить сам маестро: "Я граю романтичну музику, не джаз. Безумовно, я ціную джаз, але цей стиль більшою мірою призначений для самих музикантів, а публіці він далеко не завжди близький. Я виконую ту музику, яку люблять глядачі, мелодії, на яких вони виросли і подорослішали, пісні, які їм близькі ".

Програма, яку ви побачите 2 грудня на сцені Центру культури та мистецтв, це неповторний синтез харизматичного ізраїльського віртуоза, романтичного саксофоніста J.Seven в супроводі інструментального гурту і дуже впізнаваного матеріалу - аранжування знаменитих композиторів сучасності Джо Дассена, Стіві Вандера, Фаусто Поппеті, мелодії з кінофільму "Титанік" (Селін Діон), пісні Мусліма Магомаєва і багатьох інших, де звучання саксофона додає кожного твору ще більше шарму. У виконанні артиста J.Seven будь-який твір набуває своєрідне неповторне звучання і особливий, тонкий, романтичний забарвлення.

Сьогодні артист відомий не тільки в Ізраїлі, але і є бажаним гостем на сценах багатьох країн світу. На відміну від багатьох музикантів, відрізняється своєю активною манерою, артистизмом та неординарною поведінкою на сцені. Незважаючи на те, що в руках у нього один з найскладніших інструментів, він рухається, виходить в зал - танцює під час гри на саксофоні і спілкується з глядачем. Він також прекрасно грає на іспанській гітарі, блок-флейті і барабанах.

SAX SHOW J.Seven не залишить байдужим і самого вибагливого глядача і, безсумнівно, принесе справжнє задоволення кожному присутньому на його концерті, хто прийшов на зустріч зі справжньою Музикою.

Схожі події

Макс Корж Подорожчання о 12:00 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Подорожчання о 17:00 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати