J.Seven. З Ізраїлю з любов'ю. ROMANTIC SAX (12+)

2 грудня 2018, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

J.Seven. З Ізраїлю з любов'ю. ROMANTIC SAX (12+) у Києві - фото №1 J.Seven. З Ізраїлю з любов'ю. ROMANTIC SAX (12+) у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт J.Seven?

1. Sax Show J.Seven не залишить байдужим найвибагливішого глядача і, безсумнівно, принесе справжнє задоволення кожному присутньому
2. Це не джаз - це музика любові
3. Жива музика в усіх сенсах цього слова, яка творить диво

Коли він виходить на сцену і починає творити, важко описати словами, що відбувається з глядачами в залі в цей час. Немов все найчистіші, приємні і глибокі почуття оживають одночасно всередині кожного і шукають виходу назовні. Тому люди, мов зачаровані, ніби повалені в якийсь транс слухають кожен звук цього неповторного дуету - музиканта і саксофона.

Це не джаз - це музика кохання у виконанні J.Seven Israel, це жива музика - у всіх сенсах цього слова, яка творить диво. Як говорить сам маестро: "Я граю романтичну музику, не джаз. Безумовно, я ціную джаз, але цей стиль більшою мірою призначений для самих музикантів, а публіці він далеко не завжди близький. Я виконую ту музику, яку люблять глядачі, мелодії, на яких вони виросли і подорослішали, пісні, які їм близькі ".

Програма, яку ви побачите 2 грудня на сцені Центру культури та мистецтв, це неповторний синтез харизматичного ізраїльського віртуоза, романтичного саксофоніста J.Seven в супроводі інструментального гурту і дуже впізнаваного матеріалу - аранжування знаменитих композиторів сучасності Джо Дассена, Стіві Вандера, Фаусто Поппеті, мелодії з кінофільму "Титанік" (Селін Діон), пісні Мусліма Магомаєва і багатьох інших, де звучання саксофона додає кожного твору ще більше шарму. У виконанні артиста J.Seven будь-який твір набуває своєрідне неповторне звучання і особливий, тонкий, романтичний забарвлення.

Сьогодні артист відомий не тільки в Ізраїлі, але і є бажаним гостем на сценах багатьох країн світу. На відміну від багатьох музикантів, відрізняється своєю активною манерою, артистизмом та неординарною поведінкою на сцені. Незважаючи на те, що в руках у нього один з найскладніших інструментів, він рухається, виходить в зал - танцює під час гри на саксофоні і спілкується з глядачем. Він також прекрасно грає на іспанській гітарі, блок-флейті і барабанах.

SAX SHOW J.Seven не залишить байдужим і самого вибагливого глядача і, безсумнівно, принесе справжнє задоволення кожному присутньому на його концерті, хто прийшов на зустріч зі справжньою Музикою.

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати