J.Seven - Romantic Sax

30 грудня 2019, Пн. 20:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

J.Seven - Romantic Sax в Києві! Чекаємо вас 2019-12-30 о 20:00 на майданчику Конгрес-хол Президент-Готель, Київ.
Ви можете купити квитки на J.Seven - Romantic Sax на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Для багатьох з нас саксофон, романтика і НОВИЙ рік - одне ціле!

Коли J.Seven виходить на сцену і починає творити, важко описати словами, що відбувається з глядачами в залі в цей час. Немов все найчистіші, приємні і глибокі почуття оживають одночасно всередині кожного і шукають виходу назовні. Тому люди, мов зачаровані, ніби повалені в якийсь транс слухають кожен звук цього неповторного дуету - музиканта і саксофона.

Це не джаз - це музика кохання у виконанні J.Seven Israel, це жива музика-у всіх сенсах цього слова, яка творить диво.

Як говорить сам маестро: "-Я граю романтичну музику, не джаз. Безумовно, я ціную джаз, але цей стиль більшою мірою призначений для самих музикантів, а публіці він далеко не завжди близький. ... я виконую ту музику, яку люблять глядачі - мелодії, на яких вони виросли і подорослішали, пісні, які їм близькі "

Програма, яку Ви побачите 30 грудня на сцені Конгрес холу Президент готелю (вул. Госпітальна, 12, м. Палац спорту) це неповторний синтез харизматичного ізраїльського віртуоза, романтичного саксофоніста J.Seven в супроводі інструментального гурту і дуже впізнаваного матеріалу - аранжування знаменитих композиторів сучасності Джо Дассена, Стіві Вандера, Фаусто Поппеті, з кінофільму «Титанік» (Селін Діон), Мусліма Магомаєва і багатьох інших, де звучання саксофона додає кожного твору ще більше шарму. У виконанні артиста J.Seven будь-який твір набуває своєрідне неповторне звучання і особливий, тонкий, романтичний забарвлення.

Сьогодні артист відомий не тільки в Ізраїлі, але і є бажаним гостем на сценах багатьох країн світу. На відміну від багатьох музикантів, відрізняється своєю активною манерою, артистизмом та неординарною поведінкою на сцені. Незважаючи на те, що в руках у нього один з найскладніших інструментів, він рухається, виходить в зал - танцює під час гри на саксофоні і спілкується з глядачем. Він також прекрасно грає на іспанській гітарі, блок-флейті і барабанах.

SAX SHOW J.Seven не залишить байдужим і самого вибагливого глядача і, безсумнівно, принесе справжнє задоволення кожному присутньому на його концерті, хто прийшов на зустріч зі справжньою Музикою.